1 Aylık Xbox Series S Deneyimim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 veriyor.

Ne fark eder ki. Series S ile ondan 4-5k pahalı cihazları karşılaştırmak çok saçma. Series S 1080p 60 ya da 120 garantiliyor. Oynadığım oyunlar da bunu başardı. 3.5klık cihaza göre efsane.

4K monitörün varsa ve bütçende varsa neden Series S almalısın ki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 veriyor.
Videoda Series S'e dair bir şey görmedim. İspanyolcam da yok. :D

3500 TL verip Series S almak yerine oyun paraları hariç 10000 TL masraf yapıp 2 konsol almak çok mantıklı yani size göre. Üstüne birde RTX 3090’lı pc almak lazım.
Abartma kardeşim 3090 falan. Ben PS özel oyunları seviyorum ki çoğu insan da öyle seviyor. Halen 4'e destek varken 5 alınmaz zaten. 2 sene sonra 5 alırsın hem o zamanda altın parası olmaz. PS4'de ilk çıktığında o zamanın parasıyla çok pahalıydı. Açıkcası FH4 ve Halo tarzı oyunlar harici çok güzel bir şeyler göremiyorum Game Pass'de.

Hocam bi series s kullanıcısı olarak size önerim şarjlı piller almanız. Her dk pil değiştirmektense şarj aletiyle beraber 50-100 TL'ye 4 lü piller bulunabiliyor varta ya da duracellin. Ben de çok memnunum bu arada almayı düşünen herkese şiddetle öneririm

Hocam bi series s kullanıcısı olarak size önerim şarjlı piller almanız. Her dk pil değiştirmektense şarj aletiyle beraber 50-100 TL'ye 4 lü piller bulunabiliyor varta ya da duracellin. Ben de çok memnunum bu arada almayı düşünen herkese şiddetle öneririm
Ayn. Ben de var zaten şarjlı pil
Videoda Series S'e dair bir şey görmedim. İspanyolcam da yok. :D
Series s dengi sistemi karşılaştırıyor

İnceleme için teşekkürler. Depolama alanı yetiyor mu? Yükseltmenin yolu var mı (harici disk, SSD vs.)?
Aynı anda çok fazla AAA oyun kayıtlı kalsın diyorsanız belki sıkıntı olabilir ama bence gayet yeterli yani cod gibi oyunlar harici öyle 100-150 GB olan oyun pek yok. Ben genelde bikaç simülasyon oyunu bi tane AAA oyun ve birkaç da bağımsız ile takılıyorum gayet yetiyor. Ek SSD alma şansınız var ama konsoldan daha pahalı. Oyun dosyalarını harici bir diske yedekleyip istediğinizde geri alabiliyorsunuz ama o da tabi aç oyna kadar kolay bir işlem değil. Ama bence yeterli

Abartma kardeşim 3090 falan. Ben PS özel oyunları seviyorum ki çoğu insan da öyle seviyor. Halen 4'e destek varken 5 alınmaz zaten. 2 sene sonra 5 alırsın hem o zamanda altın parası olmaz. PS4'de ilk çıktığında o zamanın parasıyla çok pahalıydı. Açıkcası FH4 ve Halo tarzı oyunlar harici çok güzel bir şeyler göremiyorum Game Pass'de.
Hocam Battlefield serisi var. Crysis var. FIFA 21 var. Pes 21, a way out, star wars, r6, msfs, dirt 5, yakuza serisi, Minecraft, a plague tale, sniper elite 4,
İnceleme için teşekkürler. Depolama alanı yetiyor mu? Yükseltmenin yolu var mı (harici disk, SSD vs.)?
Forza Horizon 4+FIFA 21+Minecraft+FS19+Street fighter 4+sniper elite 4 kurulu 175gb boş yer. Arkadaş açıklamış zaten. Çok üst düzey oyunlar oynamazsanız yetiyor. Ben kalıcı online oyunlar belirledim. Onun dışındaki hikayeli oyunları yükleyip siliyorum. Ama silmek istemiyorsanız 500GB HDD iş görür.
Aynı anda çok fazla AAA oyun kayıtlı kalsın diyorsanız belki sıkıntı olabilir ama bence gayet yeterli yani cod gibi oyunlar harici öyle 100-150 GB olan oyun pek yok. Ben genelde bikaç simülasyon oyunu bi tane AAA oyun ve birkaç da bağımsız ile takılıyorum gayet yetiyor. Ek SSD alma şansınız var ama konsoldan daha pahalı. Oyun dosyalarını harici bir diske yedekleyip istediğinizde geri alabiliyorsunuz ama o da tabi aç oyna kadar kolay bir işlem değil. Ama bence yeterli
Hocam hangi oyunları oynuyorsunuz? Hikayeli oyun olarak? Yada hangilerini oynadınız

Son düzenleme:
Hocam hangi oyunları oynuyorsunuz? Hikayeli oyun olarak? Yada hangilerini oynadınız
Hades'i bitirdim. Psyconauts 2 ye başladım yeni yeni. Düzenli Formula 1 ve rocket league oynuyorum ara ara da arkadaşlarla FIFA 21. Ben de alalı daha 2-3 hafta oldu bittikçe bir şeyleri bakınıp indirip deneyeceğim. Oyun önerilerine de açığım

Geri
Yukarı