1 buçuk yılda SSD sağlığının 90'a gelmesi normal mi?

CrystalDiskInfo ama tam net bir bilgi vermez değil mi?
%96 oldu mu sağlığı yani orada öyle yazıyor.

Verir niye vermesin?
Anlıyorum geçmiş olsun Magician'da da good diyorsa iyidir durumu zaten orada raporlar bölümü var orada healths kaç olduğu yazar tekrar dediğim gibi o kadar önemli değil tam performansını veriyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Good diyorsa sağlığında bir sıkıntı yok mudur hocam?

Şimdi etimolojik ve dil bilimi olarak bakıldığında İngilizcede good Türkçede "iyi" kelimesine tekabül ediyor.

İyi kelimesi de genellikle "sorun yok, sıkıntısız" gibi tabirleri ifade etmek için kullanıldığına göre, bence sorun yok :)

CrystalDiskInfo donanım sağlıyla aynı bir bilgi verebilir mi peki SSD sağlıklıdır ama CrystalDiskInfo 0 gösteriyordur.
Şimdi etimolojik ve dil bilimi olarak bakıldığında İngilizcede good Türkçede "iyi" kelimesine tekabül ediyor.

İyi kelimesi de genellikle "sorun yok, sıkıntısız" gibi tabirleri ifade etmek için kullanıldığına göre, bence sorun yok :)

CrystalDiskInfo donanım sağlıyla aynı bir bilgi verebilir mi peki SSD sağlıklıdır ama CrystalDiskInfo 0 gösteriyordur.

Öyle bir durum ile hiç karşılaşmadım desem? Vallahi görmedim yani SSD sağlıklı iken CrystalDiskInfo 0 gösterse zaten saniyesinde ortalık ayağa kalkardı.

Aga sen bana Magician ekran görüntüleri atar misin? Sana en kesin sonucu atayim Smart ve yazim okuma testlerini.
Sıkıntısı yok ama ben sana direk içinin rahat etmesi için bu konuda böyle yardım edeyim.

Aga sen bana Magician ekran görüntüleri atar misin? Sana en kesin sonucu atayim Smart ve yazim okuma testlerini.
Sıkıntısı yok ama ben sana direk içinin rahat etmesi için bu konuda böyle yardım edeyim.

Tamamdır Smart bölümünümü atayım.
1639580763548.png

1639580772353.png

1639580782400.png
@Heunzey
@Heunzey

Yeni konular

Geri
Yukarı