1 Dakikada Nasıl Global Olunur?

Cemal Gürsel

Hectopat
CS:GO'da karşı takımı bildiğin eziyoruz. Skor 0-6 ama ne hikmetse 1 dakikalık mola veriyorlar. Ve birden HS atmalar, eliyle kolmuş gibi bulmalar... Sonuç 16-13 ve yenildik.

Bunlara ne desem bilemiyorum arkadaş. Hileyle oynayınca kolsuz aynı kolsuz, rank yükselince iyi oynadığını falan mı zannedicekler merak ediyorum. Hile günümüzde kolay ulaşılabilir bir şey, ama ne anlamı var? Cidden anlamıyorum. Ellerine ne geçiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Matchmaking sisteminde gayet normal hileye denk gelmen hele ki son guncellemelerden sonra daha da artti bu oran. Rankın DMG, LE üstü ve takimin varsa faceit, yoksa esea oynamanı öneririm.

Valve yeni bir VAC koruma sistemi üzerinde çalışıyor. Bu koruma sistemi yapay zeka odaklı çalışacak. Şu anda hileler Valve tarafından bilerek izin veriliyor. Geçenlerde oyundan tam 1 milyondan fazla kullanıcı VAC Ban yedi. Yapay zeka şu anda kullanılan hileleri öğreniyor denilebilir. Önümüzdeki aylarda yeni VAC koruma sistemi güncelleme ile oyuna entegre edilir. O zamana kadar rekabetçi oynamanızı tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı