1. dönem sınav yapılmalı mı?

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar, hepimiz uzaktan eğitim sürecindeyiz bazıları ise şu an okullarda. Size sorum şu uzaktan eğitime erişemeyen pek çok kişi var ancak sınav yapılmasından bahsediliyor bu kişiler ne yapacak?

Tabii ki de hayır. Ne öğrettilerde neden sınav olacağız 1 ayda matematikten 7 konu işlenir mi ya anlat geç yaptı hiçbir şey anlamadığımla kaldım. Bir de 1 tane sınav yapacağız gibi bir söylem dolaşıyor.

Canlı dersten bir şey anlayan çok nadir. Bir de soru soruyorlar, onu yapamayınca da kızıyorlar. Bazen mikrofonumu çıkarıyorum cevap vermemek için. Sınavlardan düşük alacak çoğunluk. Çünkü anlamıyoruz. Ve ben yeni 9. sınıfa geçtim. Temel dersler şuan çok karışık, ödev veriyorlar. Hani vermeleri normalde her gösterdiğini ekran görüntüsü alıyorum, sonra yazın diyorlar. 27 tane yazı birikti biyolojiden, edebiyat hikaye ödevi vermiş üstüne sunum hazırlayıp mailine yollayacağız. Süremiz 3 gün. Herkes tek ders kendininki sanıyor ve çok zorluyorlar. Ama işe yaramıyor verseler de bu kadar.

Canlı dersten bir şey anlayan çok nadir. Bir de soru soruyorlar, onu yapamayınca da kızıyorlar. Bazen mikrofonumu çıkarıyorum cevap vermemek için. Sınavlardan düşük alacak çoğunluk. Çünkü anlamıyoruz. Ve ben yeni 9. sınıfa geçtim. Temel dersler şuan çok karışık, ödev veriyorlar. Hani vermeleri normalde her gösterdiğini ekran görüntüsü alıyorum, sonra yazın diyorlar. 27 tane yazı birikti biyolojiden, edebiyat hikaye ödevi vermiş üstüne sunum hazırlayıp mailine yollayacağız. Süremiz 3 gün. Herkes tek ders kendininki sanıyor ve çok zorluyorlar. Ama işe yaramıyor verseler de bu kadar.
Bende 9'a geçtim. Uzaktan eğitim çok sıkıntılı dediklerinize katılıyorum.

Neyseki bizim okul Microsoft ve sebit tabanlı ve okul hocalara internet sağlıyor teamsden de
yapıyoruz ve corona olmadan önce kitap yerine laptop getiriyorduk dersleri laptop ile işliyorduk one note ile muhtemelen sınav yapılacak. ama türkiyenin %30 u derslere bile giremiyor

Bize 4 Kasım dendi ama hiçbir şekilde bir açıklama yok. Büyük ihtimal 30 Kasım'dan sonra olacak söylentisi var. Daha hangi sınavın hangi gün yapılacağı nasıl olacağı vs. hiçbir bilgi yok. Ki bence sınav yapılmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı