1 GB RAM ile Oynanabilecek FPS Oyunu Önerisi

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Counter-Strike v1.6 oynarken bile el bombası patladığında ya da birisi el feneri açtığında 7.5 FPS ye düşen bir bilgisayarda GTA Vice City dışında (ki o da 20 FPS) akıcı oynayabileceğim mümkünse FPS türü oyun bilen varsa yazabilir mi? Bunlar dışında FPS oyunu bilen var mı bu sistemle oynanabilecek?
Sistemim:
  • 1GB RAM
  • 256 MB Ekran kartı
  • Chipset 1.6 GHz İntel Atom işlemci
  • OpenGL sürümüm 1.2
NOT:Şu oyunlar hiçbir oynanabilirlik göstermiyor (Sistem yetmesine rağmen)
  • Counter-Strike v1.6
  • Coutner-Strike Source
  • Half-Life
  • Deus Ex
  • GTA San Andreas
  • Her türlü Battlefield
  • CS2D
  • Counter-Strike Condition Zero
  • Counter-Strike Condition Zero: Deleted Scenes
  • Assault Cube

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayardan çok şey bekleme bence, telefonundan Critical Ops oynayabilirsin. TPS seviyorsan ve cihazın yeterliyse PUBG-Fortnite Mobile da denenebilir.

Aslında eski bilgisayarını yenilemiş arkadaşlar eski parçalarını bu arkadaşa gönderebilirler, bende bir tek dandik bir işlemci kaldı yoksa iletişime geçerdim açıkçası, yardımlaşmak sadece öneride bulunmakla olmuyor neticede bence yardım edebilecek arkadaşlar bir düşünsün derim.

FPS oyun oynamıyorsan bu işini fazlasıyla görür
Aslında eski bilgisayarını yenilemiş arkadaşlar eski parçalarını bu arkadaşa gönderebilirler, bende bir tek dandik bir işlemci kaldı yoksa iletişime geçerdim açıkçası, yardımlaşmak sadece öneride bulunmakla olmuyor neticede bence yardım edebilecek arkadaşlar bir düşünsün derim.
Elinde fazla parçası olan bence arkadaşla iletişime geçsin

Geri
Yukarı