1 GB RAM Windows 10 kaldırır mı?

Şükredin benimki 1 GB ile değil 415 MB fakat Windows 10 kullanıyorum nasıl oluyorsa 13 yıllık PC'de 🤣?
Şükredin benimki 1 GB ile değil 415 MB fakat Windows 10 kullanıyorum nasıl oluyorsa 13 yıllık PC'de 🤣?
1609179575664.png

Son düzenleme:
Windows 10 kurma derim çünkü ağır, bir iş programı açmaya bile RAM'i kalmaz 32 Bit belki kaldırır ama ben 8.1 de kalmanı tavsiye ederim.

Windows 10 kurma derim çünkü ağır, bir iş programı açmaya bile RAM'i kalmaz 32 Bit belki kaldırır ama ben 8.1 de kalmanı tavsiye ederim.

Doğru söylüyorsun ama şu an elimde W7 ve Windows 10 var. Ben de Windows 10 yaptım gaza gelip -pişman mıyım bilmiyorum ama istediğim oyunlar artık açılıyor- laptopuma 7'yi kuracağım.

Ben bir öğrenciyim ve Raspberry Pi 3 üzerinde bayağı uğraşırken kendi kendime kaldırır mı diye sordum 1GB RAM ve 4 çekirdekli işlemciyle şu an Raspberry Pi 3 üzerinde çatır çatır çalışıyor Windows 10 ve rahatlıkla Office kullanıyorum.

Ben bir öğrenciyim ve Raspberry Pi 3 üzerinde bayağı uğraşırken kendi kendime kaldırır mı diye sordum 1GB RAM ve 4 çekirdekli işlemciyle şu an Raspberry Pi 3 üzerinde çatır çatır çalışıyor Windows 10 ve rahatlıkla Office kullanıyorum.

Raspberry Pi'ye Windows kuruluyor mu?

kaldırmaz laptopum bozuldu 1 gb ram pentium4 fx5200 ekran kartlı sistem vardı onu kullanıyorum para biriktirip yeni bir pc alacağım o zamana kadar bunla idare ediyorum xp var şu anda her siteye3 girebiliyorum ama hafif kasmalar var xp de bile açılış 50 saniye yeni formatlamama rağmen. windows 10 yüklesen bile kullanmak işkence olur

Benim PC şu an Windows 8.1 Pro ve çok rahat kullanıyorum ama Windows 10 kaldırır mı bilmiyorum. Ekran kartım Nvidia GeForce 7300SE/7200GS.
1 GB RAM var.
Valla bende 2 GB RAM var Win 10'da 1 gb ram kullanıyordu :D. Oyun fln. düşünüyorsan sakın kurma çünkü Windows 10 Çok RAM Tüketir ve zaten RAM'inde az oyun pek oynayamassın. Bende 8 de kal

Geri
Yukarı