1 GB yer kaplayan Windows 10 güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu biraz aşırıya kaçırarak küçültülmüş sürüm ve sürüm numarası biraz eski. Modlanmış ISO önermek yasak mı emin değilim ama illaki kuracaksan başka alternatiflere yönelebilirsin.

MSMG Toolkit'i nereden indirebilirim?

gg.PNG

Sadece yukarıdaki görselde olan dosyayı indir, diğerleri ekstra dosyalar.

Merhaba. Bugün karşıma Enderman kanalının bu videosu çıktı. Kendisi herhalde bu tarz içerikler üretiyor (Windows, PC OS vs.). Videoda yanlış anlamadıysam NTLite kullanarak yaptığını söylüyor. Sizce kullanılabilir mi? Ve güvenli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenilir, ancak modlanmış ISO dosyalarını kullanma, indirme!

İnsanlarımızın İngilizce bilgisinin düşük olması gerçekten üzücü.
Herkes Enderman'in yaptığını yazmış fakat daha videonun ilk yazısına bakmamışlar.

Enderman hocamız NTDEV adlı arkadaşın yaptığı Tiny10 sistemini deniyor bu videoda.
NTDEV'i pek bilmem fakat Enderman hocamız güvenilir bir kanal. MalwareWatch isimli sitesinde
Tiny10 için olan ISO dosyasını bulunduruyor: MalwareWatch Software Repository

NTLite ile siz de istediğiniz gibi bir şeyler kaldırabilirsiniz. Yine de bu tür sistemler stabil çalışmayabilir.

• Beğen
İfadeler: YFK
Kanka 1 GB Windows 10 yapılır ama hiçbir şey olmaz içinde Windows'un normalde 10-20 GB olmasının sebebi içindeki sistemler zaten bir 20 GB için değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlarımızın İngilizce bilgisinin düşük olması gerçekten üzücü.
Herkes Enderman'in yaptığını yazmış fakat daha videonun ilk yazısına bakmamışlar.

Enderman hocamız ntdev adlı arkadaşın yaptığı tiny10 sistemini deniyor bu videoda.
Ntdev'i pek bilmem fakat Enderman hocamız güvenilir bir kanal. Malwarewatch isimli sitesinde.
Tiny10 için olan ISO dosyasını bulunduruyor: MalwareWatch Software Repository

NTLite ile siz de istediğiniz gibi bir şeyler kaldırabilirsiniz. Yine de bu tür sistemler stabil çalışmayabilir.

Bana dediysen, benim ingilizcem iyi. Sadece bu videosunu izlemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı