1 gün yüzünden 18 yaşına girilmediği için polislik başvurusu reddedilir mi?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Merhaba önümüzdeki sene PMYO girmeyi düşünüyorum ve 18 yaş altı almıyorlar. Araştırmalarıma göre benim sınava gireceğim sene en fazla1 Ekim 2007 tarihinde doğmuş olanlar başvuru yapabilecek. Ancak ben 2 Ekim'de doğdum. 1 gün yüzünden başvurum reddedilir mi? çünkü reddedilirse 1 sene daha beklemem gerekecek ve bu süre zarfında aile evinde nasıl duracağım bilmiyorum.

Ah bahtsız kardeşim benim. Neden 1 gün önce dogmadın, seni 1 gün anne karnında tutan ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba önümüzdeki sene PMYO girmeyi düşünüyorum ve 18 yaş altı almıyorlar. Araştırmalarıma göre benim sınava gireceğim sene en fazla1 Ekim 2007 tarihinde doğmuş olanlar başvuru yapabilecek. Ancak ben 2 Ekim'de doğdum. 1 gün yüzünden başvurum reddedilir mi? çünkü reddedilirse 1 sene daha beklemem gerekecek ve bu süre zarfında aile evinde nasıl duracağım bilmiyorum.
Sınav başvurularında yaş sınırı yıla göre hesaplanır.

Bu konuda net bilgi verebilmemiz mümkün değil.

Hocam durumunuzu açıklayan bir yazı yazın CİMER’e.

1 sene bekleyeceksin. Orada sağlam tanıdıkların yoksa yapabileceğin hiçbir şey yok, dilekçeyle, cimerle olacak işler değil bunlar. Polislik seçmelerinde önümdeki adayı gram fazlası var diye elediler. Giren çok olduğu için eleme konusunda acımaları yok.

Ah be arkadaşlar ne yapacağım bilmiyorum.

Sınavda 10 katı kuralını yetecek kadar puan al yeter 350 gibi hedefin olmasın bize çok mükemmel zeka değil parkurda uçacak, eli cebinde adam yakalayacak adamlar lazım kondisyon kazan spor yap bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı