[1 Günlüğüne Ücretsiz] Revo Uninstaller Pro 3

Bir kere aldıktan sonra silene kadar bizde mi kalıyor?

Düzenleme: En başta yazıyormuş yeni gördüm.

Haber verdiğin için teşekkür ederim.

USB'ye kurulabilir mi? İleride format falan atarsam kullanmak amacıyla soruyorum.
Aşağıda görüldüğü gibi ayrı bir biçimde mevcut. Dilerseniz USB'ye atmak için Free Portable sürümü indirebilirsiniz.

1610809830395.png

Arkadaşlar ben aldım biraz karmaşık, şu şekilde oluyor:

- Önce siteye kayıt oluyorsunuz
- Size mail geliyor, mailde indirme linki ve kayıt olacağınız bağlantı var.
- Kurulumu yapın daha sonra maildeki " SharewareOnSale exclusive giveaway registration page" yazan kayıt yerine basın formu doldurup kayıt olun.
- 5 dk sonra "Frank Bacher - Softwarestars" kişisinden doğrulama isteyen yeni bir mail gelecek oradaki bağlantıya tıklayın ve doğrulamayı yapın.
- Yine mail; softwarestars.org'dan mail gelecek, içerisinde seri numarası olacak, onu kullandığınız mail ile programa gireceksiniz ve etkinleşecek.

Not: ilk mail dışındaki mailler "Gelen Kutusu"na gelmiyor (bende Tanıtımlar yazan yere geldi)

Site güvenilir mi?
Güvenilir.
Site pek güvenli gelmedi bana. Güvenli bir site mi?
EKLEME: Eğer kurulum anahtarı Mail adresinize gelmediyse "tanıtımlar" kısmına bakın. Oraya geldi bende belki sizde de öyledir.

Bir sürü bilgi istiyor almak için. Neyse.

Bu arada dosya silme olayı var mı? Eski bir HDD taktım bilgisayara ve Windows dosyaları duruyor silemiyorum.

Haber verdiğin için teşekkürler bu arada.
I dont have any Facebook, Google hesabı gibi bir seçenek var sol atta, onu seçebiliyorsunuz.
Güzel programmış.
Ama Bana "Ayarlar" yetiyor.
Kalan program artıklarını da AppDate klasöründen arada siliyorum.
Bunlara gerek kalmadan hepsini otomatik yapıyor.

Paylaşım için teşekkürler hocam. Yanlış anlamadıysam, kayıt olduğumuz mail adresine gelen key ömür boyu. Yani format vb. durumlarda kurulum dosyasıyla beraber keyi tutmamız, bir sonraki kurulum için yeterli. Yanılıyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı