1 günlük kulaklık iade edilir mi?

murat4li

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, gaming.gen.tr üzerinden almış olduğum Corsair HS80 kulaklığım var daha bugün geldi ve iade etmek istiyorum, kulaklık hoşuma gitmedi farklı bir şey almak istiyorum. İnternet üzerinde kulaklığın iade edilmediğini gördüm, nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Eğer açıklama yapacaksam ne demeliyim? Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Bazı yerlerde hijyen amaçlı kulaklık gibi ürünler iade alımıyor diye biliyorum. Müşteri hizmetleri ile konuşun öncelikle. Siteye kalmış bir durumdur.

Merhaba, gaming.gen.tr üzerinden almış olduğum Corsair HS80 kulaklığım var daha bugün geldi ve iade etmek istiyorum, kulaklık hoşuma gitmedi farklı bir şey almak istiyorum. İnternet üzerinde kulaklığın iade edilmediğini gördüm, nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Eğer açıklama yapacaksam ne demeliyim? Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Kulaklık iade ediliyor ama çok uzun süre kullanmadığın taktirde.

Gaming gen arayıp iade etmek istediğini söylediğinde ilgilenirler büyük ihtimal. Alternatif olarak buna bakabilirsiniz İtopya üzerinde HS80 indirimde 2300 TL inşallah indirimsiz fiyatla almamışsınızdır.

14 gün içerisinde iade sağlanıyor genellikle.

Benim abim MediaMarkt'dan kulak içi kulaklık almıştı biraz evde denedik ses az geliyor diye iade edecektik ancak hijyen'den dolayı iade kabul etmediler. Siz yine de bir sorun bence kabul ederler.

Sadece 1 günlük hocam, hatta 1 gün bile sayılmaz bugün 6 gibi kargodan geldi.

Gaming gen arayıp iade etmek istediğini söylediğinde ilgilenirler büyük ihtimal. Alternatif olarak buna bakabilirsiniz İtopya üzerinde HS80 indirimde 2300 TL inşallah indirimsiz fiyatla almamışsınızdır.

14 gün içerisinde iade sağlanıyor genellikle.

Kablosuz olarak aldım hocam HS80 Max'e yükseltmek istediğim için iade isteyeceğim.

Sadece 1 günlük hocam, hatta 1 gün bile sayılmaz bugün 6 gibi kargodan geldi.

Kablosuz olarak aldım hocam HS80 Max'e yükseltmek istediğim için iade isteyeceğim.

İsterse 1 dakikalık olsun. Kulaklık açılınca hijyen ürünü sınıfına girdiği için iade alınmaz. Kapalı kutu olduktan sonra diğer ürünler gibi 15 gün içinde iade edebilirsin.

Geri
Yukarı