Trendyol'dan alınan kulaklık iade edilir mi?

hiyper

Picopat
Daha fazla  
İade Koşulları:

1- Ürünün paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

2- Ürünün tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.

3- Aşağıdaki ürün gruplarının ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iadesi kabul edilir.

• Sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin (Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri,parfüm, epilatör, tıraş makinesi, kulaklık, iç giyim ürünleri, mayo, bikini vb.)

• Kopyalanabilir yazılım ve programlar (DVD, VCD, CD, kasetler vb.)

• Kitap ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)

4- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade koşulları:

1- ürünün paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

2- ürünün tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.

3- aşağıdaki ürün gruplarının ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iadesi kabul edilir.

• Sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin (kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, parfüm, epilatör, tıraş makinesi, kulaklık, iç giyim ürünleri, mayo, bikini vb.)

• Kopyalanabilir yazılım ve programlar (DVD, VCD, CD, kasetler vb.)

• Kitap ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)

4- tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hocam bu koşullar hakkında bilgim var zaten. Kutuda vs. hiçbir şey yok. Aslında olay bunu yollarsan dışarıda kullanabileceğim bir kulaklık olmayacak ve zaman kaybetmemek için de boşuna yollamaya gerek yok diye düşünmüştüm ama araştırdığım kadarıyla satıya göre değişebiliyormuş.

Hocam bu koşullar hakkında bilgim var zaten. Kutuda vs. hiçbir şey yok. Aslında olay bunu yollarsan dışarıda kullanabileceğim bir kulaklık olmayacak ve zaman kaybetmemek için de boşuna yollamaya gerek yok diye düşünmüştüm ama araştırdığım kadarıyla satıya göre değişebiliyormuş.
Kulaklığı açıp kullandın mı? Kullandıysan iade kabul etmiyorlar. Durum bu. Şansını denemek istiyorsan deneyebilirsin. Ama yüksek ihtimalle iade almazlar.

Kulaklığı açıp kullandın mı? Kullandıysan iade kabul etmiyorlar. Durum bu. Şansını denemek istiyorsan deneyebilirsin. Ama yüksek ihtimalle iade almazlar.

Açtım 2 gündür kullanıyorum hatta şu an kulağımda 😂. Ben de alacaklarını sanmıyorum ama yine de sorayım dedim belki bir şey çıkar diye. Cevabınız için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı