1 Hafta Karadağ tatil mi? PlayStation 5 mi?

Konsol hastası değilsen bir de sistemin varsa tatil daha mantıklı. Böyle bir teklif aldığına göre doğum günündede alırlar diye düşünüyorum. :D
Sistem varda PS5 için olan oyunları oynamak istiyorum. PC gelmelerini beklemek sıkıcı geliyor ve steam'in dolara geçmesi PS oyunlarını daha makul hale getirdi.

Aman aman nerelere geldik kadar büyüleyici yer değil Karadağ hatta gitmezseniz bir şey kaybetmezsin. Bir Almanya Fransa gezisi olsaydı PS5 yerine tercih ederdim tabii ki.

Crna Gora'nın neresine gittiğine ve nasıl bir ruhun olduğuna bağlı. Budva, Kotor tarzı yerlere yazın 1 hafta gitmeyi ben PS5'e yeğlerim. Çünkü çok PS5 oynayan biri değilim. Karşına ne istediğini koyup ona göre karar vermelisin.

Sistem varda PS5 için olan oyunları oynamak istiyorum. PC gelmelerini beklemek sıkıcı geliyor ve Steam'in dolara geçmesi PS oyunlarını daha makul hale getirdi.

Hocam şimdi PS5 alsanız size aşırı bir zevk verir fakat farklı yerleri gezmek görmek büyük bir nimet. İnsan bunu büyüyünce anlıyor ve herhangi bir konu olduğunda kültürlü olmanız da aşırı güzel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı