PC mi PS 5 mi tatil mi?

Kız arkadaş anlamında dedim dost zaten tatile gittiğinde bulursun ben 16 ya gireceğim bu yaz belki tatilde 3-4 kızla takılmışımdır zaten onlarda onun için gidiyor eğlenmek için kafan hangisini isterse onu yap PC'de bir süre sonra sıkıyor oynamıyorsun bana kalırsa tatile git.

Kızlardan daha büyük tekme kazık yerim tatil en iyisi.

Bence PS5 5 yıl kafan rahat olur her oyunuda cayır cayır oynarsın.

Ben her zaman rahat upgradlenebilmesi ve uzun vadeli olması nedeniyle PC'den yanayım, PS'in tek artısı exclusive oyunlar ama onlar da artık geç de olsa PC'ye geliyor. 4000 serisi ekran kartı GTA 6 kaldırır muhtemelen. Kesin bir şey tabii ki söyleyemeyiz ama 2024 sonu - 2025 başında çıkacak söylentileri dolanıyor. Bu zaman için 4000 serisi hala en güncel ekran kartları olacaktır, yani kaldırır.
İşlemci bir tık düşük kalmış onu önümüzdeki yıllarda upgradelemeniz gerekebilir, ona göre bir anakart seçin derim. Ayrıca bu oyun fiyatlarından sonra PS alınmaz asla, PC'de ise crack gibi bir seçenek var. Forumda pek iyi karşılanmasa da bu fiyatlar sonrası birkaç yıldır crack kullanıyorum.

5500'ü seneye Ryzen 7 5800X'e yükseltsem anakartı hangi model almalıyım? İşlemciye uygun anakartı nasıl seçiyoruz?

Uzun vadeli olarak düşünürsek bence bilgisayar sizin için en mantıklı seçenek olacaktır.

Hocam cok net PC. Gunumuzde PS-exclusive oyunlari oynamak disinda cok bir manasi kalmadi PS almanin ki onlar da zamanla PC'ye geliyor.

Tatil yapın dicem'de kış aylarındayız. Bence konsolların ve bilgisayarların fiyatı artmadan Konsol veya PC alın.

Kanka tatil en fazla 5-6 gün sürecek bence boş iş PlayStation 5 te Online oynamak için Plus üyeliğini almak zorundasınız en mantıklısı bilgisayar.

PC'in yoksa mutlaka PC al. Her zaman lazım temel ihtiyaç haline geldi artık. 3-5 günlük tatili boş ver.

PC gidenden çok getirisi olur...

Kesinlikle PC. Tatil işi tamamen para tuzağıdır.

En fazla 1 hafta sürecek tatil için fazladan çalışmaya gerek yok. Onun yerine bilgisayar alın, bilgisayar ile her işinizi görebilirsiniz ve bilgisayar fiyatları da malum, sürekli artmakta. İhtiyaç duyduğunuzda, elinizin altında bir bilgisayar olmalı.

Kış aylarında olduğumuz için PC daha mantıklı olacaktır. GTA 6 kaldırır mı ya da hangi ayarlarda oynarsınız, söylemek için çok erken ama yüksek ihtimalle 60fps bir şekilde kabul edilebilir ayarlarda oynarsınız. Mümkünse işlemciyi 5600 yapıp almaya çalışın.

Ben her zaman rahat upgradlenebilmesi ve uzun vadeli olması nedeniyle PC’den yanayım, PS’in tek artısı exclusive oyunlar ama onlar da artık geç de olsa PC’ye geliyor. 4000 serisi ekran kartı GTA 6 kaldırır muhtemelen. Kesin bir şey tabii ki söyleyemeyiz ama 2024 sonu - 2025 başında çıkacak söylentileri dolanıyor. Bu zaman için 4000 serisi hala en güncel ekran kartları olacaktır, yani kaldırır.
İşlemci bir tık düşük kalmış onu önümüzdeki yıllarda upgradelemeniz gerekebilir, ona göre bir anakart seçin derim. Ayrıca bu oyun fiyatlarından sonra PS alınmaz asla, PC’de ise crack gibi bir seçenek var. Forumda pek iyi karşılanmasa da bu fiyatlar sonrası bir kaç yıldır crack kullanıyorum.

Bilgisayar almanı tavsiye ederim.

PC tabii ki bu da sorumu.

Net bir şekilde PC.
Arkadaşlarınla birlikte gitsen tatil derim de bir şey anlamazsın zaten 20k anında çöp olur.

Beyler 5 6 günle 20K çöp etmektense, PC kararı verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı