1 haftada bursluluk sınavı kazanılır mı?

Sözele odaklıyım. Matematiğim de iyi ama fenim berbat, önerebileceğiniz bir program var mı?

Kendim yapmadığım için çok pişmanım ama sana tarifi veriyorum. Her gün imkanın varsa 2-3 deneme çöz dostum LGS de soru tipleri belli zaten hep çok yakın şeyler denemede çıkanın aynısı çıkıyor biraz değiştirilerek. Dediğimi yapıp soru tiplerine aşina olursan güzel sonuçlar çıakracağına eminim.

Sözele odaklıyım. Matematiğim de iyi ama fenim berbat, önerebileceğiniz bir program var mı?

İyi o halde fenin böyle temeline bakın yeter fazla zaman kaybetmeden. 1-2 tane video izleyin özet şeklinde yeter. Sonrasında boş verin fen dersini. Dediğiniz gibi sayısal ve sözel çalışın. Belirli bir program öneremem. Siz zaten çalışmak isterseniz öenmli bir işiniz olmadığı ve günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız takdirde çalışırsınız.Ayrıca kesinlike motivasyon videoları izlemeyin:D

Günde 80 paragraf çöz.
Matematiğin ilk iki ünitesinin videolarını izle, kazanım sorularını çöz ve sonra yeni nesil sorularını çöz.
Bir gününü yan derslere ayır ve o gün onları bitir.
Fenden yine videolarını izle ve yeni nesil çöz (kazanıma gerek yok).

Benim dediklerimi yap denemeyle uğraşma çünkü belli ki konu bilgin yok. Yüzeysel yaklaşmadan direkt cevabı verdim umarım dikkate alırsın.

Günde 80 paragraf çöz.
Matematiğin ilk iki ünitesinin videolarını izle, kazanım sorularını çöz ve sonra yeni nesil sorularını çöz.
Bir gününü yan derslere ayır ve o gün onları bitir.
Fenden yine videolarını izle ve yeni nesil çöz (kazanıma gerek yok).
Aklıma geldi Türkçe'den sıfat fiiller isim fiiller onlara çalışabilirsin.

Aklıma geldi Türkçe'den sıfat fiiller isim fiiller onlara çalışabilirsin.

Kusura bakmayın ama şuraya sallamak için girmeyin. Fiilimsilerden 1 ya da 2 soru çıkıyor, bence paragrafa odaklanıp kendini verirse 10 neti sadece paragraftan bulabilir. Elbette konu tekrarı yapılmalı ama ağırlık buraya verilmemeli. Zaten artık çalışan öğrenciler için çereze döndü bu konu, yani pek ağırlık verileceğini sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın ama şuraya sallamak için girmeyin. Fiilimsilerden 1 ya da 2 soru çıkıyor, bence paragrafa odaklanıp kendini verirse 10 neti sadece paragraftan bulabilir. Elbette konu tekrarı yapılmalı ama ağırlık buraya verilmemeli. Zaten artık çalışan öğrenciler için çereze döndü bu konu, yani pek ağırlık verileceğini sanmıyorum.
Sallamak için girmedim. Zaten okumaya üşenmezsen ilk tavsiyemin 80 paragraf olduğunu görürsün ama bedavadan iki soru getirecek bir konuyu yazımın sonuna ekledim.

Sallamak için girmedim. Zaten okumaya üşenmezsen ilk tavsiyemin 80 paragraf olduğunu görürsün ama bedavadan iki soru getirecek bir konuyu yazımın sonuna ekledim.

Fiilimsiler 1 haftada çözülecek konu değil 1. dönemin başında öğretilen konu 1. dönemin sonlarına doğru yerine oturmaya başlıyor. Yani bedava denilemez 1 haftada oturtabilecekse helal olsun.

Geri
Yukarı