1 haftada TYT netleri nasıl arttırılır?

Okuduğunu anlama yetin olsa zaten 40 net yapman lazım. Bence sınavı falan boşver berber gibi bir yere çırak olarak gir en azından 1 2 sene sonra elinde mesleğin olur. 4 yıl okul okusan da bir şey olmaz işsiz kalırsın bu sıralamayla.

Okuduğunu anlama yetin olsa zaten 40 net yapman lazım. Bence sınavı falan boş ver berber gibi bir yere çırak olarak gir en azından 1 2 sene sonra elinde mesleğin olur. 4 yıl okul okusan da bir şey olmaz işsiz kalırsın bu sıralamayla.

Hocam naptınız ya 2 yıllık elektronik teknolojisi istiyorum.

40 net ile ne istiyorsunuz.

Elektronik teknolojisi hocam Akdeniz veya Sakarya üniversitesinde.

Bu saatten sonra konu falan çalışma sadece deneme çöz 345 yayınlarının denemelerini çözmediysen al süre tut ve çöz bu kadar kısa sürede başka yapabiliceğin bir şey yok en azından sınava daha alışık olursun birkaç soruya daha fazla odaklanırsın süre bazında bu da net artışı demek.

Hocam 0 değilim çalışsam yaparım gibi.

Ha ben sıfır sandım öyle bir sormuşsun ki bütün sene yatıp son hafta panik olan kişilerden sandım seni, TYT de her ne kadar bilgi olsa da paragraflar bir süre sonra insana kaç sayfa kaldı sorusunu sorduruyor paragraf çözmeni öneririm bol bol.

Dostum sen 6 aydan fazla süredir böyle konular açıyorsun ve hiç çalışmadın 6 ayda çalışmayan biri son 7 gün çalışıp net arttırması çok zor maalesef. Amacım moralini bozmak değil ama bir şekilde artık kendini sınırını aşman lazım günde 2 TYT denemesi çöz ve kolay konuları öğren mesela problemler çalış 10 net ordan gelir dil bilgisi çalış paragraf çalış türkçeyi 30 mat 10 sosyal 10 desek 50 net yapıyor.

Ha ben sıfır sandım öyle bir sormuşsun ki bütün sene yatıp son hafta panik olan kişilerden sandım seni, TYT de her ne kadar bilgi olsa da paragraflar bir süre sonra insana kaç sayfa kaldı sorusunu sorduruyor paragraf çözmeni öneririm bol bol.

Hocam bu süreçte 3 tane paragraf kitabı 1 tane fizik kitabı bitirdim zaten ama netler artmıyor 😂

Dostum sen 6 aydan fazla süredir böyle konular açıyorsun ve hiç çalışmadın 6 ayda çalışmayan biri son 7 gün çalışıp net arttırması çok zor maalesef.

Hocam bu süreçte 3 paragraf 1 fizik kitabı bitirdim.

Hocam bu süreçte 3 tane paragraf kitabı 1 tane fizik kitabı bitirdim zaten ama netler artmıyor 😂

Hocam bu süreçte 3 paragraf 1 fizik kitabı bitirdim.

Yanlış yaptığın veya boş bıraktığın soruların konularını çıkartıp konu anlatımı dinleyip sadece o konu ile ilgili çeşitli sorular çözüp sonrasında o denemede boş bıraktığın soruları çözmen veya çözdürmen lazımdı, yalnız birazcık geç kalmış olabilirsin tabii.

20 net deyince hiç çalışmadın diye düşünmüştüm 10 sosyal 20 Türkçe yapsanız 30 oluyor hocam sık sık deneme çözüyor musunuz?

Hocam 1-2 gündür okuldaki denemeler haricinde deneme çözmüyorum. Yarın 1 tane genel deneme çözeceğim.

Yanlış yaptığın veya boş bıraktığın soruların konularını çıkartıp konu anlatımı dinleyip sadece o konu ile ilgili çeşitli sorular çözüp sonrasında o denemede boş bıraktığın soruları çözmen veya çözdürmen lazımdı, yalnız birazcık geç kalmış olabilirsin tabii.

Hocam kalan süreçte 40 nete ulaşmak imkansız mı sizce?

@ahmetifyy

@PlatonikPrens

Son düzenleme:

Geri
Yukarı