1 Haftadır Aynı Rüyayı Dizi Gibi Görmek

Arkadaş çok garibime geliyor, yaklaşık olarak 1 haftadır aynı rüyayı kaldığı yerden devam ederek görüyorum.

Rüya:

Ay'ın üstünde açık mavi parlayan bir deniz var, bol dalgalı ama dalgalardan ses gelmiyor. Deniz kenarından yukarı bakıldığında zifiri karanlık ve yıldızlar var fakat yer güneşten gelen ışık ile parlak. Deniz kenarında ki otelde kalıyorum, o kadar detaylı ki odayı bile tarif edebilirim: 1 mavi antika görünümlü dolap, duvara gömme yatak ve yerde ışıklı bir parke, kapının içeri bakan kısmında " Ne kadar mantıklı ki? " yazan bir tabela asılı halde. Hava denizin oradaki otelde tabela var oradan sıcaklığın 34 olduğunu görüyorum ama sürekli bir artıyor, her rüyada bir derece fazla şekilde. Gizemli bir şekilde bir kadın sürekli beni takip ediyor ama sadece kırmızı gözlerini gördüm ve en son dün gece beni telefondan birisi aradı, telefon normal günlük hayatımda ki gibi değil daha teknolojik ince cama benzer bir şey, telefonda ki kadın bana bir bilmece söylüyor sanırsam şunları dedi " Ya mavi aslında kırmızı ise? Güneş batar mı bu gece? " anlam kuramadım daha önce buna benzer bir şey de duyduğumu hatırlamıyorum.

Sizce gelecekten birisi benimle iletişime mi geçiyor 😂😝😎😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzelmiş :)
Ben, 10 yıl içerisinde 6 kere aynı rüyayı gördüm. Altısı da dizi gibiydi ve çok ilginçtir, daha ortada olmayan olayların habercisi idi. Rüyaları dikkate aldığım için mutluyum açıkçası.

Güzelmiş :)
Ben, 10 yıl içerisinde 6 kere aynı rüyayı gördüm. Altısı da dizi gibiydi ve çok ilginçtir, daha ortada olmayan olayların habercisi idi. Rüyaları dikkate aldığım için mutluyum açıkçası.
Geçen aylarda çocukken görüp unutamadığım bir rüyayı tekrar görmüştüm, biraz daha remastered gibiydi tabii 😂😂😂

Peki rüyanda seyirci misin, oyuncu mu?
Player 😎
Neden olmasın? Ben inanıyorum böyle şeylere. Belki de geçmişte yaşıyoruz.
Ulan ne biçim hayat bu be! 😜

Ya milletin bilinçaltı ne güzel ya. Ben rüyamda çöplükten bozma yerler görüyorum. Öyle yıldızlar altında, deniz kenarı bir yer göremedim daha.

Yalnız çok ilginç her rüyada derece artması devam etmesi falan. Çok oyun oynuyor musun?

Arkadaş çok garibime geliyor, yaklaşık olarak 1 haftadır aynı rüyayı kaldığı yerden devam ederek görüyorum.

Rüya:

Ay'ın üstünde açık mavi parlayan bir deniz var, bol dalgalı ama dalgalardan ses gelmiyor. Deniz kenarından yukarı bakıldığında zifiri karanlık ve yıldızlar var fakat yer güneşten gelen ışık ile parlak. Deniz kenarında ki otelde kalıyorum, o kadar detaylı ki odayı bile tarif edebilirim: 1 mavi antika görünümlü dolap, duvara gömme yatak ve yerde ışıklı bir parke, kapının içeri bakan kısmında " Ne kadar mantıklı ki? " yazan bir tabela asılı halde. Hava denizin oradaki otelde tabela var oradan sıcaklığın 34 olduğunu görüyorum ama sürekli bir artıyor, her rüyada bir derece fazla şekilde. Gizemli bir şekilde bir kadın sürekli beni takip ediyor ama sadece kırmızı gözlerini gördüm ve en son dün gece beni telefondan birisi aradı, telefon normal günlük hayatımda ki gibi değil daha teknolojik ince cama benzer bir şey, telefonda ki kadın bana bir bilmece söylüyor sanırsam şunları dedi " Ya mavi aslında kırmızı ise? Güneş batar mı bu gece? " anlam kuramadım daha önce buna benzer bir şey de duyduğumu hatırlamıyorum.

Sizce gelecekten birisi benimle iletişime mi geçiyor 😂😝😎😂

Abim vallahi cok etkilendim ve rüyanı kıskandım keşke Simulator'de ayni rüyaya girsek neyse. Simdi deniz dalgalı ama sessiz otel motel bunlar uçuk tam ruyasal seyler. Bilmeceler gelecek olursak eger bu rüyayı bir daha girersen o dolaba bir bak. Bilmeceede dediği gibi mavi aslında kırmızıyla dediği dolap maviydi belki de içinde o kadın açtığın zaman kimmiş görebilirsin. Ama acarken heyecanlanma cunku uyandığında ters etki yapabiliyor. Deneyimle sabit farkli sekilde olmustu bende neyse. Bu gece güneş batar mı? Yazdığın gibi zifiri karanlık olmasi ve güneş olmasi, o kadın bunu biliyor ilginc degil mi?

Geri
Yukarı