Rüyayı gerçekmiş gibi görmek

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Artık ne denir buna bilmiyorum. Sabah uyandıktan sonra 5 dakika daha uyuyayım diyorum, rüyamda elime telefonu almışım Instagram geziyorum. Yazıları okumaya çalışıyorum ama yazıların ne olduğunu anlamıyorum ve o esnada rüyada olduğumu anladığım halde uyanamıyorum. Bu sanırım üçüncü oluşu falan. Bunun dışında bir ara sabah uyanıp YouTube'a video yükleyecektim, uyandım ve yükledim ama halbuki yüklememiş, onu rüyamda yapmışım. Bir ara su içmeye gitmeye üşeniyordum, rüyamda su içtiğimi hatırlıyorum ama içmemiştim. Bu neden oluyor bilen var mı? Cidden çok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul zamanında çok yaşardım bunu. Uyurken uyandığımı sanırdım, birden çat ederdi aklıma uyuduğum. Bence yorgunlukla ve uyku derinliği ile alakalı. Beyin, bünyenin yorgunluğu ile ilişkili olarak sahte bir algı yaratıyor olabilir.

Son düzenleme:
Bana da oluyor bazen, bir keresinde rüyamda babamın yeni bilgisayar aldığını ve salona koyduğunu görmüştüm uyanınca deli gibi salona koştum ama öyle bir şey olmamış. Tabii bu Lucid rüyamı neyse o oluyor mu bilmiyorum

Galiba böyle rüyaları herkes göremiyor, insanın ruhuna göre değişiyormuş. Sinir olsanda iyi bir şey aslında kâhinlik sayılır çünkü bildiğin geleceği görüyorsun. Bende çok görüyorum sende alışırsın👍

İşin değişik tarafı genelde kabuslarda kontrol edebilmem kendimi. Kendimi zorla uyandırıyorum sanki ruhum bedenimden çıkacak gibi oluyor ama uyanıyorum. Veya gözümü kapatıp hiçbir şey göremiyorum rüyamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı