1 Mayıs Sonrası İnternet Paketleri Aynı Şekilde Devam mı Edecek?

omrsmdn

Hectopat
Daha fazla  
Durumu nedir ? Şu an ki paketim 25 MBPS, 75 GB AKK'li internet paketi ve paketim bu halde kalmaya devam edecek mi ? Yoksa bu kotalı ıvır zıvırlara mı dönüşecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşmeniz süresince kotalıya dönüşmeyecek ve 02.00'dan 08.00'a kadar olan kullanımlarınız AKK kapsamına girmeyecek ayrıca hızınız orantılı düşecek. Ayrıca TTNET ve UyduNet kotaya geçmedi.

Kotalarda değişiklik yok. Öncelikle 02.00-08.00 saatleri arasındaki kullanımlarınız kotaya yansıtılmayacak. Ancak kotayı aştıktan sonra bu sürede hangi hızla kullanacağımızı bilmiyorum. İkinci bir değişim ise hız limitiniz. AKN sonrası düşecek olan hızınız 3 MBPS değil artık. 25 MBPS kullanıcıları için 7-9 MBPS falandı galiba.

Eski kullanıcılar 1 Mayıs'daki iyileştirmelerin tamamından faydalanacak ve yeni kotalı paketlere maruz kalmayacaklar. AKK sonrası hızınız 3 MBPS'ye değil, 16 MBPS'ye düşecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı