1 milyon 300 bin TL'ye araç önerisi

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıfır düşünüyoruz aklımızda t-roc var Volkswagen'in sizin önerileriniz neler? Sıfır alacağız.

T-Roc R-Line sahibiyim. 2022 Temmuz civarı aldım, şu ana kadar hiçbir sıkıntı yok şehirler arası komforu vesaire güzel fakat araba en üst donanım ve makyajlı kasa olmasına rağmen bomboş. Volkswafen kendini Mercedes sanıyor olmalı ki en ufak güvenlik asistanını donanım olarak ayrı paraya satsın. Arabada hız sabitleme düğmesi dirkesiyonun üstünde var ama çalışmıyor. Benim araçta sadece otomatik bagaj, allahın işidir çok şaşırdığım otomatik park ve IQ Light var, başka da bir şey yok. Onun dışında araç tatmin edici, sanroofuna kadar sorunsuz. Alacaksanız ve araç güvenlik sistemleri vazgeçilmeziniz ise cebinizden 50 ila 75.000₺ civarı para çıkartıp güvenlik donanımlarını ayrıca satın almanız gerekiyor.

T-roc r-line sahibiyim. 2022 Temmuz civarı aldım, şu ana kadar hiçbir sıkıntı yok şehirler arası komforu vesaire güzel fakat araba en üst donanım ve makyajlı kasa olmasına rağmen bomboş. Volkswafen kendini Mercedes sanıyor olmalı ki en ufak güvenlik asistanını donanım olarak ayrı paraya satsın. Arabada hız sabitleme düğmesi dirkesiyonun üstünde var ama çalışmıyor. Benim araçta sadece otomatik bagaj, Allah'ın işidir çok şaşırdığım otomatik park ve IQ light var, başka da bir şey yok. Onun dışında araç tatmin edici, sanroofuna kadar sorunsuz. Alacaksanız ve araç güvenlik sistemleri vazgeçilmeziniz ise cebinizden 50 ila 75.000₺ civarı para çıkartıp güvenlik donanımlarını ayrıca satın almanız gerekiyor.

Siyah alacağız sanruf yok yani.

T-Roc R-Line sahibiyim. 2022 Temmuz civarı aldım, şu ana kadar hiçbir sıkıntı yok şehirler arası komforu vesaire güzel fakat araba en üst donanım ve makyajlı kasa olmasına rağmen bomboş. Volkswafen kendini Mercedes sanıyor olmalı ki en ufak güvenlik asistanını donanım olarak ayrı paraya satsın. Arabada hız sabitleme düğmesi dirkesiyonun üstünde var ama çalışmıyor. Benim araçta sadece otomatik bagaj, allahın işidir çok şaşırdığım otomatik park ve IQ Light var, başka da bir şey yok. Onun dışında araç tatmin edici, sanroofuna kadar sorunsuz. Alacaksanız ve araç güvenlik sistemleri vazgeçilmeziniz ise cebinizden 50 ila 75.000₺ civarı para çıkartıp güvenlik donanımlarını ayrıca satın almanız gerekiyor.
Hocam babamda Style paket var sizinkiyle aynı tek fark sunroof. Gerçekten bomboş bende Ibiza var şerit takip, ön bölge asistanı var. T-Roc neden öyle anlamadım bende.

Geri
Yukarı