1 milyon 300 bin TL'ye araç önerisi

1.5 güzel.
T-Roc'da otomatikleştirilmiş bir şanzıman var. Kavrama var, baskı balata var. 2008'de ise bunlar yok. Direkt otomatik şansıman araçtaki. Ortalama da tüketimi daha az.
Ben şahsen DSG çok seviyorum. T-Roc 2008 den daha kaliteli bir araç. Yolda gidişi güzel.

Sıfır olarak bütçe yetmiyor galiba ama çok düşük Km'de 2008 alabilirsiniz. T-Roc'dan bariz daha mantıklı.

Örnek:
2008’in T-Roc’tan daha mantıklı olduğunu söylemek çılgınlık. 2008 kalitesiz bi araba, yanına yaklaşamaz T-Roc’un. Tavsiye etmem.

T-Roc güzel araç. Alınabilir. 2008 gibi araçlara yönelmeyin. Kalitesiz.

SUV şart değilse Skoda SuperB de alınabilir. Veya Golf 8 de tercih edilebilir.

2008’in T-Roc’tan daha mantıklı olduğunu söylemek çılgınlık. 2008 kalitesiz bi araba, yanına yaklaşamaz T-Roc’un. Tavsiye etmem.

T-Roc güzel araç. Alınabilir. 2008 gibi araçlara yönelmeyin. Kalitesiz.

SUV şart değilse Skoda SuperB de alınabilir. Veya Golf 8 de tercih edilebilir.
2008 kalitesiz bir araç değil. Karşılaştırmalarını izleyerek anlamak mümkün. Kaldı ki t-roc da ahım şahım kaliteli bir araç değil, farklı bir his sunmayacak.

2008 kalitesiz bir araç değil. Karşılaştırmalarını izleyerek anlamak mümkün. Kaldı ki t-roc da ahım şahım kaliteli bir araç değil, farklı bir his sunmayacak.
Sizi önce T-Roc’a, sonra 2008’e bindireyim çok net anlarsınız farkı. Sadece iç kaliteden bahsetmiyorum. Bi 2008 ile uzun yola çıkın, birde T-Roc ile. Her şekilde daha önde T-Roc.

T-Roc elbette ahım şahım kaliteli bir araç değil, B-SUV sonuçta. :) Farklı bir his sunar mı? Evet.

İki aracı da deneme şansım oldu, bilginize.

Geri
Yukarı