1 milyon TL ile alınabilecek arabalar

Forumdaki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine baktığım Opel ınsignia 1.5D Ultimate 2021 model e baktım ve çok hoşuma gitti çok fazla fonksiyonu var koltuk ısıtma, soğutma, masaj, direksiyon ısıtma vs. vs. Tek kafama takılan motoru 122HP diyor motorun performansı zayıf kalırmı acaba bizim oralarda bol bol yokuş var çünkü :D
Hocam motor performansından çok aracın ne kadar kilometre yaptığına bakın.
Performanslı motor alacağım diye 150-200k kilometrede araç almayın. Bizim ülkenin en büyük yanlışı, performanslı olsun marka olsun diye araç alıp sanayiye bir araba parası verince anlıyorlar.

Aile aracı olarak sedan yanlış demişsiniz de Passat bayağı geniş biz 4 kişi rahat rahat kullanıyoruz hocam.
Onun dışında dediklerinize katılıyorum bu bütçede 1.5 tsı Passat alınabilir.
Dizel bende almazdım.

Sadece sedan bakmak yanlış dedim. Aile aracı olacak diye sedanla sınırlamak yanlış, bana göre SUV, sedana göre aileye daha uygun.

Hocam spor bir araç. Zaten Aile tarzı bir sedan istemiş. Zaten bu model şu anda fabrika çıkışlı haliyle bile çevirmelerde çok baş ağrıtıyor.
Sedan demiş görmemişim hocam kusura bakmayın. Aile arabası olarak hala kullanılabilir ama ne kadar rahat olur tartışılır. Bagaj olarak çoğu HB ve SUV aynı sayılır. Ama Sedan farkediyor.

Sonradan yorumu silmiştim ama tekrar gelmiş. Buraya belirteyim.

Özellik olarak dolu motor olarak tatmin edici bir SUV biliyorsanız bu fiyata söylerseniz sevinirim.
3-4 sene önce şu paraya alamayacağım araba yoktu şimdi 2016 BMW bile etmiyor bu paraya şaka gibi.

Özellik olarak dolu motor olarak tatmin edici bir SUV biliyorsanız bu fiyata söylerseniz sevinirim.
3-4 sene önce şu paraya alamayacağım araba yoktu şimdi 2016 BMW bile etmiyor bu paraya şaka gibi.
Fiyatlarından çok bilgim yok, ama 1.6T Tucson kullanmıştım gayet tatmin edici ve dolu paketleri de mevcut. Aynı şekil yeni kasa Qashqai'ler içinde diyorlar güçlü olduklarını ama alt ve orta paketlerinde biraz boş olduğundan da bahsediyorlar. Bu dediğim iki arabaya da bakabilirsiniz.

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 177HP 4x4 (4x2)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lpg-li-boyasiz-beyaz-ici-bej-1071360989/detay

Bu ilanlarda donanımlar yazılmış, 850-860.000TL'nin alabileceği en dolu araç.
1.100.000 civarına hem yeni kasa hemde çok daha düşük kilometrede bulunabilir, bu ilanları örnek olsun diye attım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı