1 milyon TL paranız olsa ne yapardınız?

Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptopumun Markası/Modeli : HP Laptop 15-bs0xx

İşlemci : İntel Core İ3 6006U

Bellek : 12 GB

Grafik : İntel HD Graphics 520

Depolama (SSD) : 128 GB + 256 GB

İşletim Sistemi : Windows 11 Home İnsider Preview Single Language 24H2
Meslek
Öğrenci (AÖL)
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalar da Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir kişi daha 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Sizin elinizde bu kadar para olsaydı ne yapardınız?

İlk olarak ailemin kredi kartı borçlarını kapatırdım.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalar da Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir kişi daha 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Sizin elinizde bu kadar para olsaydı ne yapardınız?

İlk olarak ailemin kredi kartı borçlarını kapatırdım.

İstanbul'da işlek bir noktada dönerci açardım sanırım.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalar da kim milyoner olmak ister yarışmasında bir kişi daha 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Sizin elinizde bu kadar para olsaydı ne yapardınız?

ilk olarak ailemin kredi kartı borçlarını kapatırdım.

Euro alırdım seneye 2-3 kat daha fazla param olurdu. Onu da Faiz'e koyardım sonsuz param olurdu.

Ondan sonra kafama göre rahat takılabilirdim.

Mesela karlı bir yerde müstakil bir ev alırdım internet falan her şey var. Bir tane de tiki alırdım. Camdan bakıp latte içerken tilkimi okşardım.

Son düzenleme:
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalar da kim milyoner olmak ister yarışmasında bir kişi daha 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Sizin elinizde bu kadar para olsaydı ne yapardınız?

ilk olarak ailemin kredi kartı borçlarını kapatırdım.

MacBook Pro “14“ M.2 Max 32 GB RAM 512 GB SSD ve final cut Pro alır YouTube başlarım ve o harcadığım parayı çıkartmaya çalışırım ve geriye kalan parayla araba alırım.

Geri
Yukarı