1 milyona 50 bin Km'de araba önerisi

Bu üçü arasından 2023 Model Polo ve ardından da A3 gelir. A3 yıl olarak daha eski olduğu için geride.

Bunun haricinde Peugeot 308, BMW 118i biraz daha aşarak bulunabilir. Seat Leon, hocamın önerdiği Opel Astra ve Hyundai İ20'lere bir bakın.
Golf’ü neden sıralamanız koymadınız?

Yok yok yok. Doblo'dan yeni kurtulduk yeter gari ticari macerası.
Doblo'dan bizde oldu baya kurtulalı sıfır Megane aldık fakat o genişlik ve içerideki keyif maalesef yok. Arkada oturanlar için boğuk ve eziyet veren araçlar bence binek arabalar. Ben 1-2 kişilik olarak yorumluyorum. Yeni kasa Caddy'ler çok güzel bizde onlara bakıyoruz muhtemelen değiştireceğiz. 1.0 motorlu arabalara o paralar verilmez adamlar 2.0 tdi motor koymuş. Konforu, yolda gittiğinizi hissediyorsunuz.

Doblo'dan bizde oldu baya kurtulalı sıfır Megane aldık fakat o genişlik ve içerideki keyif maalesef yok. Arkada oturanlar için boğuk ve eziyet veren araçlar bence binek arabalar. Ben 1-2 kişilik olarak yorumluyorum. Yeni kasa Caddy'ler çok güzel bizde onlara bakıyoruz muhtemelen değiştireceğiz. 1.0 motorlu arabalara o paralar verilmez adamlar 2.0 tdi motor koymuş. Konforu, yolda gittiğinizi hissediyorsunuz.
Doğru diyorsunuz ama yakıt tüketimi de çok önemli. Bi bineği biz de deneyelim.

Geri
Yukarı