1 ms 144 Hz 2 monitör üstelik 1200-1300 TL

Piyasada aradığımda 1 ms 144 Hz iki monitör buldum. Hem de ikisi de kavisli bu bir artı.
  1. monitör Captcha Verification araştırırsanız güzel bir monitör.
  2. monitörde Captcha Verification bu da çok güzel bir monitör.
Fiyatlarına göre bence aşırı ucuz . Hem kavisli hem 1 ms hem de 144 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada aradığımda 1 ms 144 Hz iki monitör buldum. Hem de ikisi de kavisli bu bir artı.
  1. monitör Captcha Verification araştırırsanız güzel bir monitör.
  2. monitörde Captcha Verification bu da çok güzel bir monitör.
Fiyatlarına göre bence aşırı ucuz . Hem kavisli hem 1 ms hem de 144 Hz.

Gamepower tavsiye edilmiyor. ViewSonic iyidir,forumda baya tavsiye ediliyor alabilirsin.

Viewsonic monitör üzerine kurulmuş adında anlaşılacağı üzere işi bu olan bir firma , sattığım setupta bir ay kadar deneme şansım oldu gayet başaralı , gamepowerın ürünü ise Çin menşeili bir ürüne etiket basılmış ve kalitesiz ve satış sonrası yeterli destek bulamayacağın bir ürün ikisi kıyaslanamaz.

Kesinlikle Viewsonic al. Gamepower PSU alanların belli bir kısmının sistemini çöp yapmış. Zaten kalitesize benziyor. Viewsonic'in aynı monitörü İnventus'da hem şuan 5 TL daha ucuz hem de İnventus'un müşteri hizmetleri daha iyi.

Hem kavisli olması bir artı değil, 24" düz açıdan ekranda farkedilmiyor bile. Hem de bu monitörler sürekli bu fiyatlarda. VX2458-C çok iyi bir model, arkadaşıma aldık ben C24FG70 ile arasında pek bir renk farkı göremedim. C24FG70'in fiyatlarını düşünürsek güzel bir F/P monitörü ama dediğim gibi bunlar zaten piyasa fiyatları. 🤷‍♂️

Gamepower monitörlerinin paneli ni Samsung üretiyor bildiğim kadarıyla bunu göz önünde bulundurmak gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı