1 Ms - 4 ms farkı?

Hocam ben deneyimledim. Monitörümü Dp yerine Hdmi 2.0 ile kullandığımda her açtığımda elle 1ms yapmak zorunda kalıyorum. Bana soracak olursan ben bir fark görmedim. Fps oyunları oynuyorum inanın bir fark gözlemleyemedim.

demek ki iyi oyuncu değilsin.
Yav "pro" oyuncu kardeşim ben eminim sol üstte ping yazmasa sen de hissetmezsin. He milisaniyeleri hisseden çok iyi oyuncu oluyor, E Sporcu oluyor. Cidden boş boş triplere girme "ay ben oyuncuyum milisaniyeler bile çok önemli ayoool" diye.

"Ben en über-süper oyuncuyum"'dan da yorum geldiğine göre konu kapanabilir.
Single playerda zaten MS farkının bir anlamı yok. Multiplayer'e geldiğimiz zaman zaten Türkiye'den girdiğiniz için yerine göre 30-100 ms internetten kaynaklı lag oluşuyor.

Yav "pro" oyuncu kardeşim ben eminim sol üstte ping yazmasa sen de hissetmezsin. He milisaniyeleri hisseden çok iyi oyuncu oluyor, E Sporcu oluyor. Cidden boş boş triplere girme "ay ben oyuncuyum milisaniyeler bile çok önemli ayoool" diye.

Tabii Tabii arkadaşımız @elbeziHANDAN freesync özellikli "geymır" monitöründe freesync açmaz çünkü oyunda 0.00001 nanosaniyelik gecikme yaptığını hisseder çünkü o iyi bir "geymır".

Tabii Tabii arkadaşımız @elbeziHANDAN freesync özellikli "geymır" monitöründe freesync açmaz çünkü oyunda 0.00001 nanosaniyelik gecikme yaptığını hisseder çünkü o iyi bir "geymır".
Eminim sokakta kollarını bağdaş yaparak geziyordur eSporcu olduğunu göstermek için.

Monitördeki MS ile sizin oyunlarda gördüğün ping değeri aynı şey değildir aralarındaki farkı çok oyun oynuyorsan arkada küçük gölge gibi siyahlıklar görerek fark edebilirsin. Normalde 4 ms ile 5 ms monitörler arasında o kadar fark olmak fiyat açısından. İllaki bu markayı kullanacaksan o kadar fiyat farkına değecek bir şey yok.

Selamlar millet arada bayağı bir fark var. Biri 4ms biri 1ms diye gözüküyor. 1ms 4ms arasında çok büyük fark var mıdır?
Aralarındaki fark sadece MS değil çok fark var. Bakınız Link bu arada LC27HG70 geçen hafta Mediamark'da 2850 idi ben iki arkadaşa buradan tavsiye ettim aldılar bende kullanıyorum çok memnunum bütçe sıkıntınız yok ise C27HG70 modelini alın derim + larını - lerini verdiğim link'den kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı