1 Ocak olmasına rağmen hat açılmadı

Sabahtan beri uçak moduna alıp duruyorum ama sonuç yok.
Hocam ben Türk Telekom'a geçtiğim zaman ağ ayarlarıyla oynadım. Örneğin : 2G/3G/LTE. Bunlarla oynadığım zaman açılmıştı.

Arkadaşlar merhaba, bende telefonu açılmayan şanssızlardanım. S20+'ım var 2. telefon olarak S4 kullanıyorum oda kaçak tabii. Dün s4üme mesaj geldi 120 gününüz kalmıştır diye tabii deli oldum fakat elden bir şey gelmiyor. SIM tak çıkar yapıp sadece acil aramalar yazısını görünce sinirlerim bayağı bir geriliyor artık 😁 açılan telefonda ise şu an e-Devlet'te "kayıt dışı oldugu tespit edilen IMEI" yazıyor. Bir gelişme olursa bildirirsiniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, bende telefonu açılmayan şanssızlardanım. S20+'ım var 2. telefon olarak S4 kullanıyorum oda kaçak tabii. Dün s4üme mesaj geldi 120 gününüz kalmıştır diye tabii deli oldum fakat elden bir şey gelmiyor. SIM tak çıkar yapıp sadece acil aramalar yazısını görünce sinirlerim bayağı bir geriliyor artık 😁 açılan telefonda ise şu an e-Devlet'te "kayıt dışı oldugu tespit edilen IMEI" yazıyor. Bir gelişme olursa bildirirsiniz sevinirim.
Hocam s4 açıldı fakat s20+ açılmadı, doğru mu anladım ?

Evet hocam maalesef öyle.

Ben kendi telefonum açılmadı diye sinirleniyorum senin durumunda olsam sinirden telefonu kırardım herhalde çok kötü ya S4 açılıyor 😂😂😂😂 S20 hala şebeke almıyor.

Ben kendi telefonum açılmadı diye sinirleniyorum senin durumunda olsam sinirden telefonu kırardım herhalde çok kötü ya S4 açılıyor 😂😂😂😂 S20 hala şebeke almıyor.

Vallahi hocam mesaj geldi telefonu fırlatasım geldi :)) S20 ile uzun bir süre bakıştık 😂 şanssızlık bizimkisi ya :D her gün SIM çıkar tak yapıyorum ama nafile..

Vallahi hocam mesaj geldi telefonu fırlatasım geldi :)) S20 ile uzun bir süre bakıştık 😂 şanssızlık bizimkisi ya :D her gün SIM çıkar tak yapıyorum ama nafile.

Benim de hala açılmadı vallahi sinirleneceğimiz yere gülüyoruz bir de 😂😂😂😂😂

Geri
Yukarı