1 ölü piksel için monitör değiştirmeye değer mi?

c0rbius

Hectopat
Arkadaşlar bugün sinerjiden aldığım monitörde 1 ölü piksel çıktı. Fotoğrafları koydum. Sizce değiştirmeye değer mi? Ya da bu bana bir sorun teşkil eder mi?
IMG_20190831_160352.jpg
15672568409892000810733.jpg
1567256867906360672847.jpg

Arkadaşlar bugün sinerjiden aldığım monitörde 1 ölü piksel çıktı. Fotoğrafları koydum. Sizce değiştirmeye değer mi? Ya da bu bana bir sorun teşkil eder mi?Eki Görüntüle 433567Eki Görüntüle 433562Eki Görüntüle 433564
Ben cevap yazmıştım önceki konuna :) Sana kalmış rahatsız oluyorsan değiştir. Ben olsam değiştiririm çünkü görsellik benim için çok önemli. Herkes aynı cevabı vericektir. Nihayetinde paran ile hizmet alıyorsun ve değiştirmek zorundalar.

Değiştir tabiki sırf bu sorunlarla karşılaşmamak için 1 hafta önce vatan bilgisayara gittim mağazadan test ederek aldım. Ölü piksel için sonradan yayılabilir diyenler de var o riski almamak gerek sonuc olarak yeni almışsın.
Yemin ederim ben sabah test ettirdik alırken.Ama farketmedim yada yoktu emin değilim sırf baktırdım diye almama ihtimalleri var mı
Değiştir tabiki sırf bu sorunlarla karşılaşmamak için 1 hafta önce vatan bilgisayara gittim mağazadan test ederek aldım. Ölü piksel için sonradan yayılabilir diyenler de var o riski almamak gerek sonuc olarak yeni almışsın.
Bide ürünü değişim gününe kadar kullandım sıkıntı olur mu?

Yemin ederim ben sabah test ettirdik alırken.Ama farketmedim yada yoktu emin değilim sırf baktırdım diye almama ihtimalleri var mı

Bide ürünü değişim gününe kadar kullandım sıkıntı olur mu?
Şöyle söyliyim 3 yıl önce bilgisayar toplarken aldıgım monitörü mağazada test ettirdim birşey farketmedim. Eve gelince ölü piksel oldugunu farkettim geri götürdüm ordaki genel müdür ilk önce değişemem servise gönderirim falan dedi ben biraz sert konuştum bağırdım sonra servise gerek kalmadan değiştirdiler. Biraz da senin uslubun ile alakalı çok yumuşak sessiz kalmamak lazım bu konularda.

Ben cevap yazmıştım önceki konuna :) Sana kalmış rahatsız oluyorsan değiştir. Ben olsam değiştiririm çünkü görsellik benim için çok önemli. Herkes aynı cevabı vericektir. Nihayetinde paran ile hizmet alıyorsun ve değiştirmek zorundalar.
ama şöyle bir sorun var.İnternette çoğu yorumda bana bozuk mal verdiler gibisinden şeyler söylemişler.Acaba ben değişim konusunda ısrar edersem bana kıl kapıp böyle bir işe kalkışmasınlar? 5000 tl sistem topladım. Perşembeye kadar onların ellerinde. Perşembe günü de monitör 7. gününü doldurmuş oluyor.

Hocam iade edebiliyorsaniz edip aynısını alabilirsiniz, ancak gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Zaten gözleriniz zamanla alışacak.

Hocam çok pardon ama bir haftalık ekranı neden gözleri alışsın diye beklesin, ki bence zamanla aksine sinir bozucu bi hale gelir.

Pişman olmadan zamanı geçmeden değiştirmenin yollarına bak.

Ben mi çok sıkıntı yapıyorum yoksa gerçekten bir şey olmaz mı bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı