1 ölü pikselli monitör alınır mı?

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben monitör arıyordum, çok yakın bir zamanda BenQ XL2411 monitör buldum, ekranın en köşesinde 1 tane ölü piksel var ve monitörün daha 1 sene garantisi var, 800 TL'ye alırsam alacağım, sizce almalı mıyım ölü pikseller artar mı? Veya başka bir riski var mıdır? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hocam bence sorunlu bir sey almaktansa biraz para biriktirip sorunsuz bir sey almak cok daha mantikli. Ya da 800₺’ye alabileceginiz en iyi 2. el sorunsuz monitoru alin.

Dostum 800 tl ve 14 ay garantisi var adam bana kışın görünmediğini söyledi eğer bu olmazsa VX2458-C-mhd alacağim 750 tl ye
Eğer gerçekten uygun fiyata alıyorsanız 1.4 Hdmi ile 120Hz alabilirsiniz :). Yoksa değmez.
Hocam bence sorunlu bir sey almaktansa biraz para biriktirip sorunsuz bir sey almak cok daha mantikli. Ya da 800₺’ye alabileceginiz en iyi 2. el sorunsuz monitoru alin.
İstediğim model kaliteli durmasından dolayı BenQ XL2411 ama sıfirları pahali ve benim maksimum 800 TL param var Lenovo d24-f önerdiler VX2458 var kafam baya karışdı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı