1 ölü pikselli TUF Gaming FX706LI-HX175 iade edilmeli mi?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, dün 1-2 konu açmıştım ölü pikselle ilgili. Şimdi kafamı kurcalayan noktalar şunlar: 1 tane ölü piksel neredeyse gözükmüyor. Çok dikkatli bakmak gerekiyor. 7800'e almıştım, şu an 8400 civarı: Asus TUF Gaming FX706LI-HX175 i5-10300H 8GB RAM 512GB SSD 4GB GTX1650Ti 17.3 FHD 144Hz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

Masaüstü alacaktım fakat fiyatları normale dönene kadar takılıp satmalı mıyım, yoksa iade edip 7800 TL'mi almalı mıyım? Çok arada kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, dün 1-2 konu açmıştım ölü pikselle ilgili. Şimdi kafamı kurcalayan noktalar şunlar: 1 tane ölü piksel neredeyse gözükmüyor. Çok dikkatli bakmak gerekiyor. 7800'e almıştım, şu an 8400 civarı: Asus TUF Gaming FX706LI-HX175 i5-10300H 8GB RAM 512GB SSD 4GB GTX1650Ti 17.3 FHD 144Hz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

Masaüstü alacaktım fakat fiyatları normale dönene kadar takılıp satmalı mıyım, yoksa iade edip 7800 TL'mi almalı mıyım? Çok arada kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Gözükmüyorsa iade etmeye gerek yok bence.

Sorun her geçen gün büyüyebilir. Bende de aynısı olmuştu. İade etmedim. Pişman olursun.

Gözükmüyorsa iade etmeye gerek yok bence.
Yanlış düşünce.
Başıma geldi böyle yaptım ve bir sene içinde o farklı yerlerde olmak üzere 3 tane ölü pixel'e çıktı. Servis, keşke hemen fark ettiğinde gelseydin cihaz değişimi olurdu şimdi panel değişecek dedi.
Anında iade veya değişim talebinde bulunun.

Yanlış düşünce.
Başıma geldi böyle yaptım ve bir sene içinde o farklı yerlerde olmak üzere 3 tane ölü pixel'e çıktı. Servis, keşke hemen fark ettiğinde gelseydin değişim olurdu şimdi panel değişecek dedi.
Yeni öğrendim hocam büyüdüğünü ama ben de yaşanmadı böyle bir şey. 2 ölü piksel var ekranım da 3-4 yıldır büyüme yok ama siz öyle diyorsanız öyledir. Kusura bakmayın.

Yanlış düşünce.
Başıma geldi böyle yaptım ve bir sene içinde o farklı yerlerde olmak üzere 3 tane ölü pixel'e çıktı. Servis, keşke hemen fark ettiğinde gelseydin değişim olurdu şimdi panel değişecek dedi.
Hocam çok teşekkürler yorumunuz için, pazartesi iade için talep oluşturacağım.

Hocam büyüme oldu mu ölü pikselde? Öyleyse iade edeceğim.

Dediğim gibi fark ettim bende senin gibi oldum. Sonradan sorun büyümeye başladı, iade ettim. Gerçi bilgisayardan bilgisayara fark gösterebilir.

Geri
Yukarı