1 Saat içerisinde 10 bardaktan fazla su içtim

Aman tanrım! Tayfun Yanaz'ın midesi yanıyormuş ve çok su içiyormuş😮 bizden çözüm istiyor🧐bu sıkıntısını çözecek kişinin doktor olduğunu bildiği halde bize soruyor😀 bunu neden yapıyorsun tayfun?

Bu şekilde insanların üzerine gitmeyin lütfen.
Belki aramızdan birisinin bu şekilde bir tecrübesi olabilir veya birilerinden fikir alabilir.
Gereksiz sert yapıyorsunuz.

Belki aramızdan birisinin bu şekilde bir tecrübesi olabilir veya birilerinden fikir alabilir.
Hak veriyorum aslında, ama bu yorumdan sonra bir açıklama yapmak gerekirse, belki bu sitede önceden yaşamış olanlar olmuştur da çözümü için yazanlar olabilir diye yada bir fikri olabilir diye açmıştım konuyu. Doktora gitmeden önce bir kaç fikir almak pekte fena olmazdı diye düşünmüştüm.

Hocam bir şey yapmadım ki? Yazdığım şeyde kullandığım emojilerden dalga geçtiğimi anlayabilirsiniz. Kasten arkadaşı kırmak için bir şey yazmadım.

Hak veriyorum aslında, ama bu yorumdan sonra bir açıklama yapmak gerekirse, belki bu sitede önceden yaşamış olanlar olmuştur da çözümü için yazanlar olabilir diye ya da bir fikri olabilir diye açmıştım konuyu. Doktora gitmeden önce birkaç fikir almak pek de fena olmazdı diye düşünmüştüm.

Gördüğün gibi sana sekersiz seker hastası olabileceğini soyledim.
Onu araştırabilirsin.
Yani sonuçta kafanda bir seyler oluşmasını sağlıyoruz.
Gereksiz triplere girecekler konuya bakmasın.
Hocam bir şey yapmadım ki? Yazdığım şeyde kullandığım emojilerden dalga geçtiğimi anlayabilirsiniz. Kasten arkadaşı kırmak için bir şey yazmadım.

Çok fazla kişi böyle yazdi ve cidden anlam veremedim.
Öyle bir niyetiniz yoksa kusura bakmayın.

Geri
Yukarı