1 Saat içerisinde 10 bardaktan fazla su içtim

Böyle konular niye var diyorsunuz ya ondan. İnsanlar bilenlerden bir şey öğrenmeye çalışıyor. (Size en ufak düşmanlık ya da nefretim yok yanlış algılamayın)

Var işte, yani var. Olmaması için neden yok ki var. Merak ediyor adam düzgünce kriterini seçmiş, konusunu sağlık yapıp açmış.

Böyle konular niye var diyorsunuz ya ondan. İnsanlar bilenlerden bir şey öğrenmeye çalışıyor. (Size en ufak düşmanlık ya da nefretim yok yanlış algılamayın)
Birden fazla konu okuyunca kafam karışmış, tam olarak okumamışım konuyu. Başlıktan görünce de biraz sinirlendim, kusuruma bakmayın benim hatam.

Yani bu durumda doktora gitmesi daha doğru aslında, sağlık sıkıntılı iş.

Şu teyze aklıma geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam günün yarısını tuvalette geçiriyor olmalısınız. Bir doktora görünün bence.
Bu sabah başladı şu bitmek bilmeyen Su sevdam.. Ama sanırım gece'm lavaboda geçecek..

Aman tanrım! Tayfun Yanaz'ın midesi yanıyormuş ve çok su içiyormuş😮 Bizden çözüm istiyor🧐Bu sıkıntısını çözecek kişinin doktor olduğunu bildiği halde bize soruyor😀 Bunu neden yapıyorsun Tayfun?

Yeni konular

Geri
Yukarı