1 senede hukuk kazanılır mı?

Dostum youtube'den "Rehber Akın" isimli kanala bakabilirsin hangi bölüme kaç net istiyor gösteriyor yahut yökatlas da işini görür orada muhakemeni kendin yapman seni tanımayan bizlerden daha yararlı olacaktır.

Dostum YouTube'dan "rehber akın" isimli kanala bakabilirsin hangi bölüme kaç net istiyor gösteriyor yahut YÖK Atlas da işini görür orada muhakemeni kendin yapman seni tanımayan bizlerden daha yararlı olacaktır.

Ona çoktan baktım 400 puan için 27 Türkçe 25 mat 17 sosyal fen 0 AYT mat 25 edebiyat 23 tarih 10 ( tarihi fullerim çok rahat halihazırda fulluyorum zaten) coğrafya 10 (bunu da fulluyorum)

Ona çoktan baktım 400 puan için 27 Türkçe 25 mat 17 sosyal fen 0 AYT mat 25 edebiyat 23 tarih 10 ( tarihi fullerim çok rahat halihazırda fulluyorum zaten) coğrafya 10 (bunu da fulluyorum)
Sosyal biliyor olmanız size bir artı matematik ve türkçe/edebiyat çalışmanız yeterli olacaktır. Tabii spesifik çıkan fen konularına, özellikle kalıtım gibi ya da kimyanın bazı konuları gibi, bakmanız artı net sayacaktır.

Doping Hafıza almayı düşünüyorum günde 4 saatimi ders çalışmaya vereceğim bazen 5E de çıkarım duruma bağlı bu sene de okul başından beri yarım yamalak çalıştım anca 250 300 alabilirim.
Doping Hafıza hakkında çok kötü yorumlar var fakat ben kendim bilmiyorum. Ders çalışma alışkanlığın yoksa ve durumunuz iyiyse dershane güzel olur. Hem her hafta deneme hemde fikir alacağın rehber hocaları oluyor.

Doping Hafıza hakkında çok kötü yorumlar var fakat ben kendim bilmiyorum. Ders çalışma alışkanlığın yoksa ve durumunuz iyiyse dershane güzel olur. Hem her hafta deneme hem de fikir alacağın rehber hocaları oluyor.

Ders çalışma alışkanlığı var durumumuz da iyi o yüzden evde yapabilirim demiştim.

Geri
Yukarı