1 senelik ilişkinin bitmesi

trurebellion

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Bugün yaklaşık 1 senelik ilişkim bitti. Zaman olarak az gelse de her gün konuşuyorduk. Sizinle paylaşmak istedim ve ne yapmamı önerirsiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Baaassssss.

Arkadaşlar güncelleme yapayım tekrar barışıp tekrar ayrıldık olmıyorsa olmuyor sanırım bırakmak lazım.

@trurebellion aynı nehirde iki kez yıkanılmaz kardeşim. Muhtemelen tekrardan ayrılacaksınız da inşallah ayrılmazsınız. Bu söz ne alaka diyeceksiniz, dilim döndüğünce anlatmak isterim.

Önce başta aranız çok iyiyken bir sorun yoktu ancak araya bir soğukluk girdi. Kız arkadaşınla ne yaşadığını da bilemiyorum ama kötü bir şey yaşadığını varsayalım. Yoksa neden ayrılasın ki? Sonrasında da hadi barıştınız, ilkteki heyecanı vereceğini açıkçası sanmıyorum. Kızın senle niye barıştığını bile açıkçası sorgularım ben. İnşallah dediğim gibi olmaz ama ben aranızın tekrardan bozulacağını düşünüyorum 1-2 ay sonra. Araya bir kez soğukluk girdi, eskisi gibi olacağını çok sanmıyorum.

Geri
Yukarı