1 TB HDD Önerisi

raitaroo

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anki Harddiskim Toshiba markalı 3.5 7200 RPM 32 MB 500 GB Harddisktir. 2. bir Harddisk almayı planlıyorum. 64 MB mi almam gerekiyor yoksa 32 mi uyum sağlar mı onları merak ediyorum. Bir de önerilerinizi bekliyorum 1 TB. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önbellek ne kadar iyiyse o kadar iyi. Merak etmeyin uyum sağlarlar onlar birbirlerine :) WD Blue 7200RPM veya Seageta Barracuda 7200RPM öneririm. Bütçeniz çok ise WD Black serisine bakabilirsiniz.

Arkadaşlar teşekkür ederim bütçe açısından sıkıntım yok tekrardan teşekkür ederim içimi serinlettiniz.

Bu arada pek bir bilgim yok power çıkışından bir kablo bağlanıyormuş fakat bende ssd de bağlı 3 veya 3 den fazla çıkış var mıdır?

Merhabalar, şu anki Harddiskim Toshiba markalı 3.5 7200 RPM 32 MB 500 GB Harddisktir. 2. bir Harddisk almayı planlıyorum. 64 MB mi almam gerekiyor yoksa 32 mi uyum sağlar mı onları merak ediyorum. Bir de önerilerinizi bekliyorum 1 TB. Teşekkürler.
Toshiba P300 1 TB veya WD Blue 1 TB alabilirsin.

Arkadaşlar teşekkür ederim bütçe açısından sıkıntım yok tekrardan teşekkür ederim içimi serinlettiniz.

Bu arada pek bir bilgim yok power çıkışından bir kablo bağlanıyormuş fakat bende ssd de bağlı 3 veya 3 den fazla çıkış var mıdır?
Kendiniz bakabilirsiniz aslında, güç kaynağınız nedir?

Everest Rhino 432 600w bir kasam var içinde gelen bir psu. Yeterli midir acaba yoksa ek bir çoğatlıcı almama gerek var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı