1 TB HDD vs 480 GB SSD

HalilOzd363

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumda 240 GB M.2 SSD var ve buna yükseltme yapmak istiyorum oyunları yüklemek için yeterli alanım yok bunun için ek depolama alacağım. Sizce 480 GB SATA SSD mi almalıyım yoksa 1 TB HDD mi almalıyım? Hangisi daha mantıklı olur? Şahsen ben artık yeni nesil oyunlar SSD ile daha iyi çalışacağı için SSD almayı düşünüyorum ama yine de bana yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem 400-450 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumda 240 GB M.2 SSD var ve buna yükseltme yapmak istiyorum oyunları yüklemek için yeterli alanım yok bunun için ek depolama alacağım. Sizce 480 GB SATA SSD mi almalıyım yoksa 1 TB HDD mi almalıyım? Hangisi daha mantıklı olur? Şahsen ben artık yeni nesil oyunlar SSD ile daha iyi çalışacağı için SSD almayı düşünüyorum ama yine de bana yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem 400-450 TL.

SSD tabii ki daha hızlı. Ancak Online oyunlar oynamayacaksanız HDD alsanız da olur. Ancak diyorsanız ki ben Online oyunlar oynuyacağım SSD alın yükleme ekranları vs. Daha hızlı olabilmesi için. Son olarak HDD alırsanız 7200RPM alın bence en düşük. Artık 5400RPM bile kurtarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı