1 TB HDD vs 480 GB SSD

Merhaba arkadaşlar, oyun için 1TB HDD mi alsam 480 GB SSD mi kararsız kaldım. Hangisini seçersem daha mantıklı olur? Fazla oyun yükleme niyetim yok.
Cihazdaki tek disk bu olacaksa kesinlikle SSD alınmalı. Cihazda zaten SSD varsa ve oyunlar için ek depolama gerekiyorsa HDD alınabilir.

Cihazdaki tek disk bu olacaksa kesinlikle SSD alınmalı. Cihazda zaten SSD varsa ve oyunlar için ek depolama gerekiyorsa HDD alınabilir.
yok sadece ssd olcak fakat 240GB SSD + 1TB HDD de mantıklı geldi ama fiyatı aştığından işlemciyi düşürmek zorunda kalıyorum bilemedim

yok sadece ssd olcak fakat 240GB SSD + 1TB HDD de mantıklı geldi ama fiyatı aştığından işlemciyi düşürmek zorunda kalıyorum bilemedim
Ben 120 GB SSD + 1 TB HDD kullanıyorum. SSD'de sistem var. HDD'de 600-700 GB'lik oyun var. Ve rahat kullanıyorum. Ama SSD 240 GB olsa da oyun yüklemezdim galiba açılış değilde oyun içi önemli benim için.

yok sadece ssd olcak fakat 240GB SSD + 1TB HDD de mantıklı geldi ama fiyatı aştığından işlemciyi düşürmek zorunda kalıyorum bilemedim.
Depolama sonradan eklenir işlemciyi kısma.
Şuan bütçene göre 240 ya da 480GB bir SSD al ve ilerde lazım olursa oyunlar için 1TB HDD ekle.
SSD sistemin basit işlerdeki hızına çok etki ediyor.

Ben 240GB SSD ile sistemi aldım 4-5 ay önce de HDD ekledim ama sonuç hala bu 😂
greyhgr.PNG

Depolama sonradan eklenir işlemciyi kısma.
Şuan bütçene göre 240 ya da 480GB bir SSD al ve ilerde lazım olursa oyunlar için 1TB HDD ekle.
SSD sistemin basit işlerdeki hızına çok etki ediyor.

Ben 240GB SSD ile sistemi aldım 4-5 ay önce de HDD ekledim ama sonuç hala bu 😂
Eki Görüntüle 575237
oha teşekkürler yardımcı olduğun için :D

Yeni konular

Geri
Yukarı