1 TB M.2 SSD önerisi

sinancaglar

Kilopat
Bütçe 1700 TL en fazla benim bulduklarım bunlar;
Anakartım bu arada gen 3 bunu destekliyor gen4 M.2 SSD taksam sıkıntı olur mu veya destekler mi bilmiyorum fakat bunlardan hangisi alınmalı? Veya bunlar haricinde daha iyi olup bütçeme göre olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakartım bu arada gen 3 bunu destekliyor gen4 M.2 SSD taksam sıkıntı olur mu veya destekler mi bilmiyorum fakat bunlardan hangisi alınmalı? Veya bunlar haricinde daha iyi olup bütçeme göre olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam WD'nin SSDleri güzel oluyor bende var gayet memnunum.

Bulduklarınız yurtdışı ürün.

Hocam benim anakart PCIe.3.0 eğer bir üst gen takarsam sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam WD'nin SSD'leri güzel oluyor bende var gayet memnunum.

Hocam ne zamandır kullanıyorsun herhangi bir ısınma takılma vs... Bir sorun oldu mu ben daha çok oyun oynamak için alacağım ayrıca benim anakart PCIe3.0 bir üst gen4 takarsam sıkıntı olur mu?

Bulduklarınız yurt dışı ürün.

Hocam evet yurt dışı fakat Amazon olduğu için güveniyorum herhangi bir sıkıntı çıkarsa diğer sitelere nazaran daha iyi benim düşünceme göre peki sizin attığınız model ne gibi özellikleri daha iyi ve avantajları nedir benim bulduklarımın özellikleri nasıl?

@qiOTin'in önerdiği ürünü alın. Sizin bulduğunuz ürünler ve konuda önerilen Kingston NV2 dahil dram bulundurmayan depolama birimleri ve bu sistem bileşeninde yoksunluğu eksi unsurdur.

Oyun için alıyorum hocam bu eksi unsur bir ne gibi bir sorun yaşatır ve dram olunca ne gibi avantajlar barındırır biraz açıklar mısınız size zahmet?

Oyun için alıyorum hocam bu eksi unsur bir ne gibi bir sorun yaşatır ve dram olunca ne gibi avantajlar barındırır biraz açıklar mısınız size zahmet?

Kullanım amacı ne olursa olsun DRAM yoksunluğunun yongaları da etkileyeceği aşikar.

Yeni konular

Geri
Yukarı