1 TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
1200

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston'un linkini bıraktığın SSD'sini 6 7 aydır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yok rahatlıkla alabilirsin. Okuma yazma değerleri belirtildiği gibi.

WD Blue SN570 aldım daha geçen hafta. Çok tavsiye edilmiş. Ucuz DRAM'siz modeller arasında en iyisi bence. P3 de pek tavsiye edilmiyor.

Bu Kingston modelinin kullanıldıkça (daha doğrusu doldukça) performansının ciddi sayılabilecek ölçüde düştüğüne dair e-ticaret sitelerinde kullanıcı yorumları okumuş ve almaktan vazgeçmiştim.

Ben de sizin gibi Crucial P3 modellerine bakıyordum, öncelikle 2TB modelleri inceledim ama daha yüksek fiyat seviyelerine çıkmamak için sistem alanı olarak kullanılabilecek DRAM'li 1TB modellere odaklanmayı düşünüyorum şu an.

Düşünmeden G2 alın.

G2'nin DRAM'leri SK tarafından üretiliyor. SK da Güney Kore menşeli bir firma. Neden Crucial'ı tavsiye etmediğinizi öğrenebilir miyim?

G2'nin DRAM'leri SK tarafından üretiliyor. SK da Güney Kore menşeli bir firma. Neden Crucial'ı tavsiye etmediğinizi öğrenebilir miyim?

Çünkü P3 modelinde Güney Kore menşeili bir firmanın ürettiği DRAM bile yok. HMB kullanıyor bunun yerine, alınmamalı.

Dün yapılan bu yorumda da G2 ve P3'ü karşılaştırmışlar. Ben de 1200₺ altı için G2 düşünmeye başladım bundan dolayı.

Geri
Yukarı