1 TB M2 SSD Tavsiyesi

Bütçe
2500

ourluke

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Bir fikrim yok.
Anakart
ASUS TUF GAMING B450 PRO, 3.0 M2 SSD
Öncelikle anakartımı belirtmek istiyorum, anakartım ASUS TUF GAMING B450 PRO ve 3.0 M2 SSD destekliyor.

Bilgisayarıma yeni bir 1 TB M2 SSD almak istiyorum ama hangisi almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım, bütçem 2500 TL civarları ve şu anda aklımda SAMSUNG 970 EVO PLUS var ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.

Öncelikle anakartımı belirtmek istiyorum, anakartım ASUS TUF Gaming B450 Pro ve 3.0 M.2 SSD destekliyor.

Bilgisayarıma yeni bir 1 TB M.2 SSD almak istiyorum ama hangisi almam gerektiği konusunda çok kararsız kaldım, bütçem 2500 TL civarları ve şu anda aklımda Samsung 970 EVO Plus var ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.

Samsung 979 EVO Plus kullanıyorum neredeyse 1 yıl oldu okuma yazma hızı hala aynı fakat sağlığı hiç bilmediğim bir şekilde 94'e düştü diğer SSD ve hddleride aynı anda almıştım onların sağlık normal EVO'da terslik var bad sectör vs yok sağlığı beni korkutsa da memnunum.

O civarlarda PCI 4.0 desteklemese bile 3.0 SSD'ye o fiyatı vermek mantıklı kaçmaz. 4.0 güzel bir SSD ileriye dönük olur.

O civarlarda PCI 4.0 desteklemese bile 3.0 SSD'ye o fiyatı vermek mantıklı kaçmaz. 4.0 güzel bir SSD ileriye dönük olur.

3.0 destekleyen bir anakarta 4.0 SSD takarsam ne gibi sorunlar ile karşılaşabilirim?

3.0 destekleyen bir anakarta 4.0 SSD takarsam ne gibi sorunlar ile karşılaşabilirim?
Bir sorunla karşılaşmazsın, maksimum 3.0 hızlarında çalışır.

Geri
Yukarı