1 TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
2300 TL
İleriyi düşünmek mantıklı değil mi? Sadece oyun oynamak için alıyorsa bile ileride böyle bir imkanı olduğu için belki başka alanlara yönelecek?

İyi de bunlar 2 ayda bozulacak diskler değiller. Kioxia 400 TB yazma veya 5 yıl garantiye sahip. Fury Renegade ise Amazon Germany'den alınırsa 2 yıl garantiye sahip.

İyi de bunlar 2 ayda bozulacak diskler değiller. Kioxia 400 TB yazma veya 5 yıl garantiye sahip. Fury Renegade ise Amazon Germany'den alınırsa 2 yıl garantiye sahip.

Depolama birimlerinde ve özellikle SSD'lerde sorunsuz bir SSD kolay kolay bozulmaz zaten. Bu arada Türkiye'den aldığı taktirde Kingston 5 yıl garanti sunuyor.

Depolama birimlerinde ve özellikle SSD'lerde sorunsuz bir SSD kolay kolay bozulmaz zaten. Bu arada Türkiye'den aldığı taktirde Kingston 5 yıl garanti sunuyor.
Ben bir gün curcial aldım. Almanyadan hediye gelmişti. Ne darbe vurduk ne başka bir şey. 6 ayın sonunda bozuldu. Elimde kaldı. Fransaya gönderin dedi firma,yapamadım da. Çok üzülmüştüm.

Ben bir gün Crucial aldım. Almanya'dan hediye gelmişti. Ne darbe vurduk ne başka bir şey. 6 ayın sonunda bozuldu. Elimde kaldı. Fransa'ya gönderin dedi firma, yapamadım da. Çok üzülmüştüm.

Okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca bakabilirsiniz:

Geri
Yukarı