1 TB SSD önerisi

• Konuyu başlatan L4A7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam aşağıdaki linkteki SSD almayı düşünüyorum da ölçüleri uyacak mı diye endişeliyim.
SATA 3 2.5mm olması gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

SATA SSD laptop ölçüleri standart olarak gelir zaten.

Eğer harddiskiniz 2.5 inç ise rahatlıkla uyacaktır.

Arkadaşlar EVO modeli QVO'ya nazaran daha pahalı, Samsung SSD kalitesi konusunda hiçbir endişem yok, alternatifi olan bir markayı da araştırmak istiyorum.

@Lusyz / @Marvin
Samsung QVO 870 1TB 560MB-530MB/s Sata 3 2.5" SSD Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam bu model SATA 3 2.5 inç olur mu?

Arkadaşlar EVO modeli QVO'ya nazaran daha pahalı, Samsung SSD kalitesi konusunda hiçbir endişem yok, alternatifi olan bir markayı da araştırmak istiyorum.

@Lusyz / @Marvin
Samsung QVO 870 1TB 560MB-530MB/s Sata 3 2.5" SSD Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam bu model SATA 3 2.5 inç olur mu?

@Lusyz hocam linke tıkladığınızda EVO* modeli karşıma çıktı. SATA 3.0 ile SATA III Aynı şey mi?

Son düzenleme:

@Lusyz / @Marvin

@Lusyz hocam linke tıkladığınızda evo* modeli karşıma çıktı. SATA 3.0 ile SATA III aynı şey mi?

2.5 olan bütün boyutlar laptop ile uyumlu SATA 3 ile lll aynı şey.

Geri
Yukarı