1 TB SSD önerisi

Hasan_38

Hectopat
Daha fazla  
SanDisk mi yoksa James Donkey mi tercih edeyim? 1 TB almayı düşünüyorum. Şu an 3 yıllık SanDisk mevcut sağlık yüzde yüz. James Donkey de var 6 aylık falan o da yüzde yüz. İkisi arasında kaldım.

James Donkey İncehesap'da 1950 TL, SanDisk 2400. Ne yapayım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
SanDisk mi yoksa James Donkey mi tercih edeyim? 1 TB almayı düşünüyorum. Şu an 3 yıllık SanDisk mevcut sağlık yüzde yüz. James Donkey de var 6 aylık falan o da yüzde yüz. İkisi arasında kaldım.

James Donkey İncehesap'da 1950 TL, SanDisk 2400. ne yapayım sizce?

Anakartın nedir?

Eşşek alma. James Donkey, uzak durulması gereken bir marka. SanDisk'in de pek farklı bir yanı yok gerçi.

Alınmaması gereken markalalar. Özellikle James Donkey. Bütçe tam olarak ne kadar? Anakartın nedir? Bu aralar en çok tercih edilen M.2 SSD atım örnek olarak. DRAM da mevcut olduğu için direkt olarak işletim sistemini kurabilirsin.

Anakartta m2 slot yok.normal ssd alcam 1 tb.bütçe max 2400.

Alınmaması gereken markalalar. Özellikle James Donkey. Bütçe tam olarak ne kadar? Anakartın nedir? Bu aralar en çok tercih edilen M.2 SSD atım örnek olarak. DRAM da mevcut olduğu için direkt olarak işletim sistemini kurabilirsin.
Anakartta m2 slot yok.normal ssd alcam 1 tb.bütçe max 2400

Eşşek alma. James Donkey, uzak durulması gereken bir marka. SanDisk'in de pek farklı bir yanı yok gerçi.
Anakartta m2 slot yok.normal ssd alcam 1 tb.bütçe max 2400

Anakartın nedir?
Msi a 320 .m2 slot yok

James Donkey İncehesap'da 1950 TL, SanDisk 2400. ne yapayım sizce?

SanDisk alabilirsin çok kaliteli marka.

SanDisk alabilirsin çok kaliteli marka.

Plus serisi hariç alınabilir.

Anakartta M.2 slot yok. Normal SSD alacağım 1 TB. Bütçe maksimum 2400.

Anakartta M.2 slot yok. Normal SSD alacağım 1 TB. Bütçe maksimum 2400

Anakartta M.2 slot yok. Normal SSD alacağım 1 TB. Bütçe maksimum 2400

MSI'a 320. M.2 slot yok

O zaman bu ürünü öneririm. Ancak eğer mümkünse 600TL gibi koyabilirseniz mutlaka 870 EVO. DRAM, yazılım destekli ve SATA SSD'ler arasında lider bir üründür. Kendim kullanıyorum 1TB modelini. Normalde fiyat performans olarak pny ssd bilinir. Fakat 870 evo ile nerdeyse aynı fiyatta. Bu durumda kesinlikle tercih edilecek bir ürün değil. Eğer çıkamam derseniz ilk attığım ürün dışında alınacak ssd şuanlık yok gibi görünüyör.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı