1 TB SSD tavsiyesi

g.emre07

Decapat
Yer
Konyaaltı, Antalya
Merhaba. Daha önce burada da konu açmıştım, Adata SU630 500GB SSD kullanıyordum, arıza yapmasıyla beni bayağı bir sıkıntıya sokmuştu. Şimdi yeni bir SSD alacağım. Fakat fiyatlara göre bir yorum yapamıyorum. Mümkün olan en sağlam ve en uygun fiyatlı SSD için tavsiyenizi bekliyorum. 1 TB düşünüyorum, okuma ve yazma hızları yüksek olmak zorunda değil, pek önemsemiyorum. Benim için en önemli konu sağlam olması. Veri kaybetmek istemiyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
SanDisk SDSSDH3-1T00-G25 1TB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5/7mm, 560 MB/sn'e kadar Amazon.com.tr

SanDisk SDSSDH3-1T00-G25 1TB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5/7mm, 560 MB/sn'e kadar Amazon.com.tr
Teşekkür ederim hocam, kaydettim. Transcend SSD'ler için ne diyorsunuz?

Samsung'lara çok pahalı diye hiç bakmamıştım, bunu da kaydettim. PNY ilk defa duyuyorum, sağlam mıdır?

Teşekkür ederim hocam, kaydettim. Transcend SSD'ler için ne diyorsunuz?

Samsung'lara çok pahalı diye hiç bakmamıştım, bunu da kaydettim. PNY ilk defa duyuyorum, sağlam mıdır?

PNY markasının attığım SATA SSD iyidir. Forumdaki SATA SSD konularına bakarsanız yarısı bu SSD önermiştir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

PNY markasının attığım SATA SSD iyidir. Forumdaki SATA SSD konularına bakarsanız yarısı bu SSD önermiştir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Anladım hocam kaydettim o zaman teşekkürler

Transcend SSD ile ilgili bilgisi olan var mı? Çok eski bir marka olduğunu biliyorum ve fiyatı gayet uygun. F/P ürünü müdür merak ediyorum.

Son düzenleme:
Anladım hocam kaydettim o zaman teşekkürler

Transcend SSD ile ilgili bilgisi olan var mı? Çok eski bir marka olduğunu biliyorum ve fiyatı gayet uygun. F/P ürünü müdür merak ediyorum.
Benim attığım ssd'lere baksan daha iyi olur.O markayı ilk defa duydum.Kronik sorunları olabilir onların.

Transcend SSD konusunda PNY'den daha kaliteli bir markadır ama PNY'nin ürününde kullandığı kontrolcü ve NAND gerçekten kaliteli. Bu yüzden de forumda her yerde onu görüyorsunuz. Transcend genelde fiyatları yüzünden Türkiye'de pek ilgi çeken bir marka değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı