1 TB SSD tavsiyesi

Eki Görüntüle 1940479
Sistemimin kalani asagi yukari bu sekilde. İtopya uzerinden toplayacagim. 1TB + 500GB SSD dusunuyorum ancak simdilik sadece 1 TB'lik da yapabilirim. Ssdiler icin 2 bin TL'lik bir bütçem daha var.

Geçen ROG STRIX 6750XT 10500 TL'ye düşmüştü vatan da ayrıca 16 GB DDR4 RAM için 2700 TL çok fazla.

Fiyatına göre kötü bence, alınmaz.
30K bütçeyle o sistem alınmaz. Aşırı kötü tercihler. O kasayı tercih edip ekstra fana 1000 lira para vereceğinize gidip doğru düzgün kasa alabilirsiniz. O PSU yerine NZXT C750 veya BitFenix Formula Gold 650W alabilirsiniz.

Hazır sistem olarak bu bütçeye 4070'li sistem alınır.
İtopya üzerinden bilgisayar toplama önerisi
bu konudaki gibi basta bitfenix enso mesh kasasini istiyordum ancak stok az once bitti. itopya uzerinde varsa bahsettiginiz urunler bu butceye gore bi sistem tavsiyesi ederseniz cok sevirim.

Bu fiyata çok daha iyi sistem alınabilir?
hocam eger mumkunse tavsiye niteliginde bir sistem toplama sansniz olur mu 30 bin tl civari bir butceye uygun itopya ya da montaj hizmeti olan baska bir site uzerinde.

Geçen ROG STRIX 6750XT 10500 TL'ye düşmüştü vatan da ayrıca 16 GB DDR4 RAM için 2700 TL çok fazla.
evet ne yazik ki itopyada fiyatlar piyasanin uzerinde ancak kendim montaj yapamayacagim ve taksit imkani icin burdan bakmak durumundayim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı