1 TB SSD'li Sisteme HDD Şart Mı?

Arşiv yapıyorsan yetmez. Eskiden ben de oyun, film, dizi ne bulsam indirip biriktiriyordum ama artık gerek yok. İnternet tarifeleri yeterince hızlandı. Birşey lazım olursa tekrar indirirsin. Diski doldurmaya gerek yok. 1 TB SSD işini görür.

hocam hdd şartmı demek istiyorum ssd 1tb yeter zaten oyun için kullanacağım tek ssd kullanılıyormu pclerde?

Oyunları SSD'ye kuracaksın, sistemi kuracaksın ama SSD'nin bir süre sonra performansı düşebilir küçük boyutta HDD al idare edecek kadar, ona da biraz şeyler at SSD çok önemli ömrünü uzatmak için fazla yorma ufak HDD al 500 GB yeter, fazla bile, 250 GB'da alabilirsin reis. <3
Hocam HDD şartmı demek istiyorum SSD 1TB yeter zaten oyun için kullanacağım tek SSD kullanılıyor mu PC'lerde?

Tek kullanabilirsin. Herhangi bir sorun yaratmaz ama SSD'yi fazla yorma ömrü kısalır.

Bence çok fazla oyun yüklemiyeceksen yeterli. Bende laptop var 256 GB SSD var. 4 oyun oynuyorum. LOL, CS:GO, TheHunter ve Valorant
Gayet yetiyor. Boş alanda kalıyor. Ama bence 480 GB SSD ve 1 TB HDD daha mantıklı.
Sadece SSD ile kullanabilirsin HDD şart değil.
hocam b550f anakart vr eski 1tb hddi tksam yeni sstem e sıkıntı cıkarmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı