Çözüldü 1 uzun 2 kısa bip sesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zero7

Decapat
Daha fazla  
RAM
2x8 16gb Adata xpg Gammix d30 3200mhz
Ekran kartı
Asus Rog Rx 580 8gb
Anakart
MSI A320M-A Pro Max
İşlemci
Ryzen 5 1600
Merhaba yaklaşık 1 haftaa önce PSU'dan bir. Işık çıktı ve şalteri attırdı bende garantiye gönderdim. Bugün geldi denediğimde ekran gelmedi bende yeni aldığım kasadan çıkan buzzeri taktım. 1 uzun 2 kısa bip sesi geldi. Ekran kartını çıkartıp taktım düzelmedi, RAM'leri teker teker denedim çıkartıp taktım gene düzelmedi. Sorun nedir?

Çözüm
Merhaba yaklaşık 1 haftaa önce PSU'dan bir. Işık çıktı ve şalteri attırdı bende garantiye gönderdim. Bugün geldi denediğimde ekran gelmedi bende yeni aldığım kasadan çıkan buzzeri taktım. 1 uzun 2 kısa bip sesi geldi. Ekran kartını çıkartıp taktım düzelmedi, RAM'leri teker teker denedim çıkartıp taktım gene düzelmedi. Sorun nedir?

BIOS pilini sök 10-15 saniye bekle tekrar tak.

BIOS pilini sök 10-15 saniye bekle tekrar tak.

Çözüm

Geri
Yukarı