%1 ve %0.1 FPS değerleri kaç olmalıdır?

İşletim sistemi
Windows 10

Merto82

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Herkese merhaba, hayırlı sabahlar dostlarım. Birkaç önce aldığım SSD'de sorun olabileceğini düşünüyorum.(Aldığım SSD aşağıdadır).

Crucial 480GB BX500 Serisi Sata 6.0Gb/s 3D NAND SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB)

%1 ve %0.1 değerleri açtım. Red Dead Online'a da deniyorum, değerlerim çok düşük çıkıyor sizce normal mi? 60 Hz monitör kullanıyorum 8 GB Ram kullanıyorum İ5-9400F İşlemci kullanıyorum ve MSİ 1660ti Ventus ekran kartı kullanıyorum. Grafik ayarlarımı da atayım isterseniz bakarsınız. Sizce sorun nerede, ne yapmam lazım? Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 Screenshot 2021.01.11 - 10.33.39.55.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2021.01.11 - 10.33.39.55.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 165
  • 1.png
    1.png
    736,4 KB · Görüntüleme: 138
  • 2.png
    2.png
    752,8 KB · Görüntüleme: 109
  • 3.png
    3.png
    754,3 KB · Görüntüleme: 88
  • 4.png
    4.png
    754 KB · Görüntüleme: 155
Hocam RDR 2'de attığım videonun sonunda ki ayarları yaparsanız 60 üstü FPS alırsınız, hem de genel olarak oyunun kalitesi fark edilebilir düzeyde değişmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşük değerler almanızın sebebi 8 GB'lık RAM'inizin olması. Yinede dediğim videoyu izleyip ayarları yapın, ciddi bir artış yaşanacaktır.

Hocam RDR 2'de attığım videonun sonunda ki ayarları yaparsanız 60 üstü FPS alırsınız, hem de genel olarak oyunun kalitesi fark edilebilir düzeyde değişmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşük değerler almanızın sebebi 8 GB'lık RAM'inizin olması. Yinede dediğim videoyu izleyip ayarları yapın, ciddi bir artış yaşanacaktır.

Çok teşekkür ederim kardeşim benim. Allah razı olsun.

@Merto82 işinize yaradıysa ne mutlu hocam. Eğer "çözüm" olarak işaretlerseniz belki başka arkadaşlarında işine yarar.

Kardeşim ben sorunu buldum galiba grafik ayarlarını en üst düzeye çektiğim zaman %0.1 fps 1'den yukarıya çıkmıyor bazen de çıkıyor (5'e kadar gördüm) ama kendime göre ayarladım %0.1 fps yükseldi diyebilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı