1 yıl mining yapılmış RTX 2060 alınır mı?

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
3500
Ekran kartları hassas aslında, frekansı biraz fazla yükselttiğin zaman GPU gidiyor, en azından eski kartlarda öyle.
Yeni kartlarda abartmadığınız sürece sorun olmuyor. Ben çalışma ömründen bahsediyorum aslında. Çoğu teknolojik aletten daha uzun ömürlüler.

EVGA olan kutulu faturalı ve 2 yıl TR garantili. 3500TL tek fanli EVGA'ya değer mi?
Nasıl 2 yıl garantisi oluyor ürün yeni mi alınmış? 2 yıl garanti çok iyi ama arkadaşın dediği gibi sonra satarken sıkıntı çıkartır. Diğer modeller temiz ise onları alın derim.

Kartı almadan önce en az 2 saat FurMark ve oyun testi yapın. Test yapmadan asla almayın.

Nasıl 2 yıl garantisi oluyor ürün yeni mi alınmış? 2 yıl garanti çok iyi ama arkadaşın dediği gibi sonra satarken sıkıntı çıkartır. Diğer modeller temiz ise onları alın derim.

Kartı almadan önce en az 2 saat FurMark ve oyun testi yapın. Test yapmadan asla almayın.

3 yıl garantiyle başlamış sanırım. EVGA 3 yıl veriyor diye duymuştum. Aciklamasinda 2 yıl garantili diyor. 2024 3. çeyrek olması lazim

3 yıl garantiyle başlamış sanırım. EVGA 3 yıl veriyor diye duymuştum. Aciklamasinda 2 yıl garantili diyor. 2024 3. çeyrek olması lazim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıcaklıklarda benzer gibi. Ama uzun süreli test olmadığı için bir fikrim yok hocam. Aslında alinabilir ama yinede benim pek hoşuma gitmiyor ve mini sistemler için üretilmiş bir kart. Yinede karar senin diyorum. İşlemcide götürür bence. İleride değiştirirsin tabi ama fps ağırlıklı oynuyorsan neden işlemci yerine ekran kartı değiştiriyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı