1 yıl sonra ekran kartı fiyatları ne olur?

Tuna11

Hectopat
Daha fazla  
Ben, RX 5500 XT 8GB ekran kartımı 2. elden 5000 TL'ye satıp, 1000 TL civarı beni 1 sene boyunca günlük işlerimde idare edebilecek bir ekran kartı almayı planlıyorum
(1 sene boyunca LGS'ye hazırlanacağım için ekran kartını pek kullanmayacağı).

Ancak 1 sene sonra ekran kartı lazım olacak ve 1000 TL'lik ekran kartını bir türlü elden çıkarıp, RX 5500 XT 8 GB'den daha iyi bir ekran kartı almak istiyorum.

Sizce karlı çıkar mıyım?

Not: 1 sene sonra stoklar geri gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
TR de yükselen fiyatlar kolay kolay hem düşmez hemde aynı zamanda ekonomistler doların 10 tlye görüceğini söylemektedir.Bende bu sebeple hatta belli başlı hisse senet yatırımı yaptım.Benim gibi bir çok insan olduğu için kolay kolay düşmez.1 sene sonra zaten rtx 40 serisi geliceği için o fiyatlara nolur artık görücez.

Peki söylediğim şey mantıklı mı?
Ben, RX 5500 XT 8GB ekran kartımı 2. elden 5000 TL'ye satıp, 1000 TL civarı beni 1 sene boyunca günlük işlerimde idare edebilecek bir ekran kartı almayı planlıyorum

Ancak 1 sene sonra ekran kartı lazım olacak ve 1000 TL'lik ekran kartını bir türlü elden çıkarıp, RX 5500 XT 8 GB'den daha iyi bir ekran kartı almak istiyorum.

Sizce karlı çıkar mıyım?

Ben, RX 5500 XT 8 GB ekran kartımı 2. elden 5000 TL'ye satıp, 1000 TL civarı beni 1 sene boyunca günlük işlerimde idare edebilecek bir ekran kartı almayı planlıyorum.

Sizce karlı çıkar mıyım?

Hocam Türkiye'de yaşıyoruz. Çoğu kişi elindeki ekran kartını yüksek mevlaya satarak, fiyatlar düştüğünde çok daha iyi bir ekran kartı umuduyla dediğiniz şeyi yaptı. Ancak 1 sene sonra düşse bile, Dolar'ın her zamanki gibi rekor kıracağı için pek karınız kalmaz. Hem 1 senede düzeleceği pek kesin değil, iyisini alayım derken elinizden olmayın.

Geri
Yukarı