1 yıllık 240GB James Donkey SATA 3 SSD okuma yazma değerleri

Türkiye'ye ilk girdiği zaman 480'lik modelini aldım. Yakın zamanda oyunlar için aldığım 480GB'lık WD Green SSD'den okuma ve yazma hızlarında halen daha performanslı. Ancak kendim haricinde James Donkey SSD'den memnun olan ne gördüm ne duydum. Samsung'ya da dengi yongalar kullanılıyor diyordu, muhtemelen ben hayatımın tüm şansını bu SSD'nin kaliteli çıkması için harcamış bulundum.

Bende de var 2 tane ikisinden de memnunum daha geçen bir arkadaş test istemişti atmıştım hala iyiydi. Üstelik ben ilk 120 GB almıştım baktım çok iyi sonra gittim 240'lık aldım :D.
%93 sağlık yazıyor.

Ne kadar kullanım ile(saat) düşmüş o sağlığa, bir de atto disk ile bakar mısın okuma yazma hızına.

Yazma hızı bir eşek için normal.

Türkiye'ye ilk girdiği zaman 480'lik modelini aldım. Yakın zamanda oyunlar için aldığım 480GB'lık WD Green SSD'den okuma ve yazma hızlarında halen daha performanslı. Ancak kendim haricinde James Donkey SSD'den memnun olan ne gördüm ne duydum. Samsung ya da dengi yongalar kullanılıyor diyordu, muhtemelen ben hayatımın tüm şansını bu SSD'nin kaliteli çıkması için harcamış bulundum.
Bende aynı şekilde galiba az sayıda güzel üretmişler

Arkadaşlar bilgisayarı full satıp başkasına montelemiş oldum. sattığım kişi uğraşır artık.
Bende de var 2 tane ikisinden de memnunum daha geçen bir arkadaş test istemişti atmıştım hala iyiydi. Üstelik ben ilk 120 GB almıştım baktım çok iyi sonra gittim 240'lık aldım :D.

Ne kadar kullanım ile(saat) düşmüş o sağlığa, bir de atto disk ile bakar mısın okuma yazma hızına.

Geri
Yukarı